Máte sprchový kout se třemi zděnými stěnami? Jak vybrat správné dveře?

Obliba sprchových koutů, které jsou tvořeny třemi pevnými zděnými stěnami neustále stoupá. Toto řešení využívají v současnosti přední architekti u novostaveb, ale také u rekonstrukcí koupelen. Takto vytvořený sprchový kout vypadá lépe po designové stránce a přináší také větší soukromí. U sprchového koutu se třemi stěnami je nejdůležitější výběr správného obložení a také výběr dveří. Jaký druh dveří by vám nejvíce vyhovoval? Vybrat si můžete na Levná-Koupelna.cz.

 

Levná-Koupelna.cz nabízí mnoho způsobů otevírání sprchových dveří

Sprchové dveře do koutu se třemi stěnami mohou být otevírány mnoha různými způsoby. E-shop Levná-Koupelna.cz nabízí v této kategorii opravdu rozmanitý výběr. Vybírat si můžete totiž sprchové dveře zalamovací, sprchové dveře otevírací, sprchové dveře shrnovací i sprchové dveře posuvné. Každý druh těchto sprchových dveří má svá specifika a výhody. Pokud se podíváte do široké nabídky na stránkách levna-koupelna.cz, jistě si vyberete ten správný druh, který vám bude nejvíce vyhovovat. i samotná konstrukce a provedení je u jednotlivých modelů odlišná. Vybírejte tedy obezřetně a pečlivě. Pokud si nebudete vědět rady, můžete o odbornou konzultaci požádat profesionály z Levná-Koupelna.cz.

 

 

Skleněné i plastové dveře v mnoha velikostech

Při výběru materiálu je to stejné, jako u klasických sprchových koutů. Na výběr jsou skleněné sprchové dveře nebo plastové sprchové dveře. Plastové dveře mají přednosti především v nízké ceně. Skleněné dveře jsou naopak dražší, ale designově zajímavější. Nejste také nijak omezeni velikostí dveří. Na stránkách Levná-Koupelna.cz totiž najdete dveře menší než 80cm až po ty, které jsou širší, než 130cm. Pro každou koupelnu je zde to pravé.

 

Vyberte si sami na www.levnakoupelna.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *