Pražské Modřany snoubí moderní bydlení a blízkost přírody

Jak se žije v hlavním městě? Velmi dobře. Tedy alespoň s ohledem na to, že je o prodej bytů v Praze rok od roku větší zájem a stěhují se sem lidé ze všech koutů republiky. V praxi však záleží na výběru konkrétní lokality. Praha nabízí pestrou směsici míst s unikátním charakterem a na své si přijde opravdu každý. Ale co zájemci o komfortní městský život a bezprostřední blízkost přírody? I to je samozřejmě možné – přesně takové zázemí nabízí městská část Modřany, o které vám v následujících řádcích prozradíme pár zajímavostí.

Proč se poohlédnout po bytech v Praze 12?

Byty Praha 12 jsou ideální pro každého, kdo touží po všech výhodách velkoměsta a zároveň se chce vyhnout ruchu, který je typický pro centrum. Modřany disponují perfektní občanskou vybaveností a jsou jen pár minut od přírody. Unikátní spojení obojího láká stále více lidí. Městská část je obklopena lesy a nachází se zde i vinice. Nutno podotknout, že takových míst v Praze není mnoho. Na své si přijdou i příznivci sportování, na které čeká cyklo-bruslařská stezka podél Vltavy, jakožto i množství různých sportovišť. Bohaté je i kulturní vyžití – divadla, kina, vyhlášené restaurace a obchody. Jedno je jisté, nudit se rozhodně nebudete.

Kde se bydlí nejlépe?

Buďme však trochu konkrétnější. Které developerské projekty v Modřanech patří k těm nejatraktivnějším? Za zmínku stojí například příjemné bydlení v komplexu Tandem Modřany. Hledáte-li byty 3+kk v Praze s vlastním balkonem a parkovacím stáním, budete nadšení. Do centra se dostanete za slabou čtvrthodinku, ale vzhledem ke kompletní občanské vybavenosti nebudete muset cestovat příliš často.

Znamenitou volbou je i Belariepark II. Opět jde o komfortní a klidné rodinné bydlení, navíc s nádherným výhledem do krajiny. Je vhodné pro mladé rodiny s dětmi i pro starší páry toužící po klidu.

 

Tip na závěr: Chcete-li se o prodeji bytů v Praze 12 dozvědět další informace, pokračujte na www.sekyragroup.cz. Sekyra Group je přední český developer, který má na kontě mnoho úspěšných bytových projektů.

 

 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *