Samoleštící vosk na podlahy

Jakým způsobem udržet svou domácnost a podlahové krytiny čisté bez námahy? Tedy úplně bez námahy to samozřejmě nelze. Vždy je zapotřebí vynaložit alespoň minimální úsilí k odstranění nečistot a udržení povrchů v relativní čistotě. Někdo se spokojí se standardním pomocníkem a ti další již dávno objevili historickou až legendární účinnost námi preferovaného přípravku.

Samoleštící vosk na podlahy se ukrývá v plastovém balení pod značkou Bistrol, která se s námi nese již z časů minulých. Jde o prověřeného a mimořádně účinného pomocníka s dlouhotrvajícím účinkem. Bistrol se především používá k leštění a konzervaci nenasákavých podlahových krytin.

 

Samoleštící účinek přípravku Bistrol

Samoleštící vosková emulze vystupující pod oblíbenou značkou Bistrol je vhodný k pravidelnému ošetřování linolea, přírodního i umělého kamene nebo lakovaného dřeva a PVC. Ihne do použití si nelze nepovšimnou takřka hedvábného lesku. Kromě jiného získá ošetřený povrch vysoce účinný ochranný film, který cíleně zamezuje dalšímu znečišťování a případnému poškození. Je dobré vědět, na jaké pomocníky se v případě potřeby obrátit a využít jejich předností.

 

Jak se Bistrol používá?

Samoleštící vosková emulze se používá velmi snadno a nepředstavuje žádnou zvýšenou operativnost. Jednoduše si připravte savý hadr, houbu nebo klasický mop a na umytou podlahovou krytinu naneste v rovnoměrném rozpoložení přípravek Bistrol. Pro dosažení maximálního lesku lze po zaschnutí voskové emulze podlahovou krytinu ještě přeleštit.

Pro zachování všech pozitivních vlastností jej uchovávejte před mrazem i přímým sluncem. Tento přípravek si zamilujete ihned po prvním vyzkoušení a při tom nestojí takřka žádné peníze. Dalo by se říct, že se dá sehnat za symbolickou částku na portálu Druchema.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *