Dokáže přístřešek pro auto poskytnout celoroční ochranu?

Stačí vám pár tisícovek a během několika hodin si postavíte levný přístřešek pro auto na libovolném místě svého pozemku. Základové nohy, rošt a střecha odolávající i silnému krupobití. Asi tak nějak by se ve zkratce dal popsat aktuální trend parkování.

Přístřešky pro auto působí nenápadným vzhledem, avšak přes to se v mnoha ohledech svou funkcionalitou dostávají před klasické garáže a předkládají svým majitelům zajímavé výhody. Tou první je bezesporu cena. Lákavé parkovací místo lze postavit bez jakéhokoliv technického umu za sympatickou cenu a navíc svůj vůz ochráníte před korozí.

 

Ochrana po celý rok

Odpůrci tohoto parkování se k negativnímu postoji hlásí především z nedostatku informací. Poslední roky totiž dokazují, že přístřešek pro auto je pro úkryt vozidla mnohem šetrnější než tradiční garáž. Zděná výstavba navíc stojí několikanásobně více peněz a před zahájením realizace je nutné vyběhat stavební povolení. Nemluvě o časové náročnosti, která vám zabere více jak jeden týden tvrdé práce.

Přístřešek pro auto stačí pouze ohlásit a dokonce si ho lze v případě stěhování odvézt sebou. Z pohledu celoroční ochrany je plně dostačujícím prvkem.

 

Přístřešek pro auto chrání před rzí

Střešní konstrukce zamezuje prostupu slunečním paprskům a zastaví i velké kroupy. Bylo prokázáno, že vozidlu nesvědčí skokové přechody teplotního charakteru. Jezdit celý den v – 15 °C a následně zaparkovat ve vyhřívané garáži působí doslova destruktivně na všechny komponenty vozu od karosérie až po funkčnost systému. Přirozené venkovní prostředí je z tohoto pohledu jasným vítězem, kde se netvoří žádná vlhkost. To se o garážovém prostoru říci nedá, proto se v mnohých případech na karosériích garážovaných vozidel tvoří rez.

Pokud vás přístřešky pro auto zaujaly, navštivte internetové stránky společnosti Hobbytec na adrese www.hobbytec.cz.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *