Pokojíček jako pohádka díky veselým roletám

Dětský pokojíček by měl splňovat celou řadu kritérií. Měl by být pohodlný, praktický a zajistit svým obyvatelům dostatečný prostor ke hrám i nezbytný pocit soukromí. Před zvědavými pohledy okolí i dotěrnými sluneční paprsky mohou vaše děti nově ochránit krásné rolety z kolekce  DreamWorks&FAKRO.

Podkrovní dětské pokojíčky jsou snem mnoha capartů i školou povinných šikulů. Množství romantických a tajuplných zákoutí ale mnohdy bývá zapomenuto díky úporným slunečním paprskům deroucím se do pokoje skrz velká střešní okna. Nejen, že je kvůli nim uvnitř horko, ale také brání plnohodnotnému odpočinku a relaxaci třeba po dobrém obědě nebo náročné školní úloze.

Praktické řešení, které myslí i na ty nejmenší

Proměňte nákup nezbytného o stínícího vybavení v zábavu, kterou ocení i vaše děti! Podlehněte veselým postavičkám ze známých dětských filmů a pozvěte je do dětského pokojíčku. Na roletách z kolekce DreamWorks&FAKRO najdete oblíbené postavičky hned ze čtyř známých dětských filmů. Můžete se těšit na:

  • Trolls (Trollové)
  • How to Train Your Dragon (Jak vycvičit draka)
  • Kung Fu Panda
  • Penguins of Madagascar (Tučňáci z Madagaskaru)

Škála motivů byla pečlivě vybrána tak, aby uspokojila nároky těch nejmenších, ale zároveň nabídla i něco pro jejich trochu starší sourozence.

Proč právě rolety DreamWorks&FAKRO?

Kromě veselého a hravého prvku získáte díky roletám ARF i velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Díky nim vytvoříte chladivé a útulné přítmí i za plného slunce. Použitý dekorativní materiál s elegantním vzhledem nepropouští světlo, a díky praktickým bočním vodícím lištám lze intenzitu zatemnění místnosti libovolně regulovat. Roletu jednoduše spustíte do požadované výšky, a pak už si jen užíváte spolu se svými dětmi fascinující atmosféru uklidňujícího přítmí, ze kterého na vás budou mrkat oblíbení pohádkoví hrdinové.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *