Pokud potřebujete umýt okna ve výšce, obraťte se na „Výškové práce Brno“

Jsem majitelem menší cestovky a kancelář máme v administrativní budově, kde je velmi frekventovaný provoz, což je vidět i na našich oknech. A protože jsme ve vysokém poschodí, tak nechceme po úklidovém personálu, aby vnější stranu oken umývali, aby nedošlo k nějaké nehodě. Jenže zároveň jsem ani nechtěl, aby špinavá okna rušila dobrý dojem celé kanceláře.

Proto jsem hledal firmu, která okna dobře umyje a dává na okna i impregnaci, aby se špína na oknech už tolik neusazovala. Pročetl jsem proto několik článků na internetu a dočetl se o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění skleněných fasád Brno, výškové mytí oken,  která právě čistí okna i ve výškách. Všechno to jsou pouze pracovníci, kteří jsou proškolení na práci ve výškách, a kteří provádí mytí oken a skleněných ploch ve výškách za pomocí slaňovací techniky, takže pro ně myt ve výškách není překážkou.

Ještě ten den, co jsem je našel, jsem do firmy zavolal a domluvil se s nimi na termínu čištění oken, kdy mi ještě ten den poslali návrh finančního plánu. Cena se mi prvně zdála trochu vysoká, ale i tak jsem si řekl, že to zhledem dobrým referencím firmy vyzkouším. A rozhodně nemůžu říct, že bych toho litovat, protože okna umyli opravdu perfektně.

Tímto bych chtěl jejich službu mytí oken Brno všem doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci, a k tomu všemu ještě podle mého v krátkém časovém úseku, takže mě nenapadá nic, na co bych si mohl ve finále stěžovat. Jejich kvalitu si můžete ověřit i na internetu, kde najdete spoustu kladných recenzí, díky kterým jsem je našel i já a přidal se tak k řadě spokojených zákazníků.


Poptáváte čištění koberců v Brně? Hloubkové tepování sedaček, koberce Brno

Jednou se mi velkým nedopatřením povedlo vylít olej u nás v kuchyni na koberec. Manželka se to snažila vydrhnout, ale nešlo jí to, ani když u toho dřepěla hodiny. Prakticky jsme nad tím ve výsledku oba strávili celé odpoledne a bylo nám to naprosto k ničemu. Nakonec jsem se smířil s tím, že si na to budeme muset najmout úklidovou firmu. Když už jsem věděl, že do toho budu muset vrazit peníze, chtěl jsem, aby se jednalo o skučné profesionály s dobrými referencemi.

Projel jsem proto důkladně internet a nakonec jsem si vybral úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění strojním kartáčem sedaček, koberců Brno, která měla největší počet recenzí. A když u nás s prací skončili, pochopil jsem proč. Všechny mastné skvrny zmizely a koberce vypadaly tak dobře, jak kdybychom je koupili a nechali vyčistit. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly celý byt a říkali, že by po nich měla jít nově vzniklá špína snadno dolů.

 

Byli jsme fakt nadšení, protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes jejich vynikající reference, protože jsme si zkrátka mysleli, že něco takového ani není možné. Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců Brno všem vřele doporučuji, protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru.

Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb, je to po mě zanedbatelný detail. Zaměstnanci byli velice milí a opatrní k ostatním věcem v našem bytě, takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohl vytknout. Za mě prostě maximální spokojenost ve všech ohledech.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *