Pořiďte si tichou mobilní klimatizaci

Letní horka způsobují v bytech a kancelářích nepříjemné prostředí. Vyřešit to lze s pomocí mobilní klimatizace, která pracuje na jednoduchém principu – ohřátý vzduch z vnitřku je chlazen a vrací se do místnosti. Na trhu najdete celou řadu těchto zařízení, které pohodlně přenesete z místnosti do místnosti. Ačkoliv je to přístroj hlasitější oproti klasické klimatizaci, i zde lze vybírat z celé řady modelů, jejichž hlučnost nepřesahuje 55 dB.

Mezi takovéto tiché modely patří například 2-hadicová Trotec PAC 3550 PRO, která má hlučnost max. 50 dB a nízkou spotřebu energie. Především musíte vědět, že trh s klimatizací je velmi široký a rozmanitý a platí to i o nabídce přenosných klimatizací. Hlavním kritériem pro výběr takového zařízení je jeho výkon, který by měl být přizpůsoben velikosti místnosti, počtu oken, jakož i počtu zařízení v domě, které generují teplo (elektronická zařízení, sporák, varná deska a dokonce i lednice). Minimální výkon takového zařízení je 2,5 kW dostatečný pro účinnou výměnu vzduchu v místnosti cca 20 m2.

 

Výběr tiché mobilní klimatizace

Při výběru klimatizace zkontrolujte technické parametry, zajímat by vás měla hladina vzduchu a výkon. Například tyto modely mají nízkou hladinu hluku do 55 dB: Mobilní klimatizace Trotec 2610E, mobilní klimatizace PAC 2000 E,  Mobilní klimatizace Trotec 2000E. Tiché klimatizace  mají výborný poměr kvality a ceny, poskytují dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu.

 

Pořiďte si také ventilátor

Ideálním řešením je pořídit si domů přenosnou klimatizaci a také ventilátorkterý pomůže s cirkulací chladného vzduchu, který se drží u země. Také správně vybrané stropní ventilátory  mají velmi tichý chod a můžete je bez obav zapínat i v noci. Kapacita zařízení závisí na jeho výkonu a průměru vrtulí. Také je vhodné se při nákupu zaměřit na počet pracovních režimů. Nejjednodušší modely mají pouze jeden, nejrozsáhlejší až šest nastavitelných režimů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *