Potrpíte si na designu i v oblasti garážových vrat?

Pokud máte postavenou opravdu moderní novostavbu, potřebujete také moderní a krásnou garáž. Pokud při stavbě domu myslíte na každý jeho detail a na krásný vzhled, měli byste myslet i na vzhled garáže. Ta k rodinnému domu také patří a je jeho důležitou součástí. Okrasou každé garáže se mohou stát hlavně garážová vrata. Musíte ovšem správně zvolit jejich vzhled.
 
Hörmann nabízí hned několik designových skvostů
O kvalitě garážových vrat Hörmann jsme toho jistě slyšeli už mnoho. Jedná se o největšího výrobce garážových vrat v Evropě. Garážová vrata Hörmann jsou symbolem kvality a odolnosti už několi desítek let i u nás. Při výrobě ovšem není myšleno pouze na kvalitu, ale také na celkový design garážových vrat. V sortimentu Hörmann najdete i designové skvosty, které jiní výrobci nenabízí. Pokud máte rádi dřevěné vzory, jistě si vyberete z široké palety dřevěných vzorů garážových vrat. Jestli vám ale nevyhovuje vzhled klasických ani dřevěných panelů, mají pro vás garážová vrata Hörmann připraven opravdový skvost.
 
sekční garážová vratasekční garážová vrata
 
Vrata s významným oceněním designu
Jestli v oblasti designu garážových vrat hledáte opravdový skvost, i v tomto případě vám Hörmann má co nabídnout. Jedná se exkluzivní sekční garážová vrata z proskleného materiálu. Tato garážová vrata jsou vyrobena z poloprůhledného prosklení. Díky tomu nabízí zajímavou kombinaci prosklení a zrcadlení. Stanou se pravdou ozdobou u moderních novostaveb. Za svůj design byla tato garážová vrat oceněna ziskem ceny Red dot award. Povrch přitom lícuje s plochou a je přerušen pouze úzkými spárami mezi prosklením. Tato vrata jsou symbolem vkusu a elegance. Najdete je ovšem pouze u odborných a certifikovaných prodejců značky Hörmann. Naštěstí se můžete obrátit na společnost Altoma, která mezi takové prodejce patří.
 
Kompletní nabídku Hörmann naleznete na www.altoma.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *