Rovná podlaha může být rychle, levně a bez čekání

podlaha cetris
Potřebujete na novostavbě dosáhnout krásně rovných podlah? Nestavíte nový objekt, ale rovné podlahy potřebujete udělat ve starých objektech? V tom případě máte na výběr dvě možnosti. Můžete utrácet velké finance na nákup samonivelačních hmot, které budou ještě další dva dny nepochůzné a mokré. A nebo můžete využít způsobu, který je suchý, levný a rychlý. Toho docílíte s využitím cementotřískových desek CETRIS® .

Desky CETRIS jsou na podlahu ideálním řešením
Vytvoření nové podlahové konstrukce je s použitím desek CETRIS® opravdu snadné. Ve stavebním odvětví nachází široké uplatnění.  Podlahové systémy CETRIS® se mohou využít jako nosná vrstva položená na nosnících nebo v systému lehkých plovoucích podlah nebo jako podlahové desky při sanaci starých dřevěných podlah. Využity mohou být na podlahách v novostavbách, při rekonstrukcích, v montovaných domech, v kancelářských objektech i na půdních prostorách. Výsledkem je vždy homogenní roznášecí vrstva.

podlaha cetrispodlaha cetris

Jaké jsou přednosti podlahy z CETRIS desek?
Pokud chcete využít pro novou podlahu CETRIS®desky, máte na výběr ze dvou základních modelů a druhů. Prvním z nich je využití desek s principem pera a drážky nebo využití desek s tupou hranou ve dvou vrstvách. Oba druhy mají ale stejné přednosti. Mezi hlavní patří samozřejmě zmiňovaná rychlost realizace, žádné čekání a malé finanční zatížení. Tím ale výhody rozhodně nekončí. CETRIS® desky mají také skvělé tepelně-izolační a zvukové-izolační parametry. Mají nízkou hmotnost a jsou schopné vyrovnávat různé výškové úrovně. Podlaha je pochůzí ihned po skončení realizace.

podlaha cetris

Kompletní informace najdete na www.cetris.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *