3 tipy na zajímavé vybavení obývacího pokoje

Hledáte inspiraci pro vybavení obývacího pokoje, ale na nic zajímavého nepřicházíte? Zkuste to vzít z jiného úhlu a zaměřit se na menší nábytek. Když si ujasníte, jak by mohla vypadat křesla, či kde chcete mít dekorace, usnadníte si výběr velkých součástí, jako jsou obývací stěna a sedací souprava.

 

Nebojte se originality

Při zařizování důležité místnosti v bytě, jakou je obývací pokoj, se vůbec nemusíte bát originality. Projevte svůj vkus a zařiďte si bydlení skutečně podle sebe. Vhodnou inspiraci přináší například originální konferenční stolky. Zajímavý design vytvoří jedinečný prvek a pomyslné srdce celé místnosti. Následně vám zbude pouze sladit zbývající vybavení. Když se nebudete bát vlastního vkusu a pouze se inspirujete v magazínech o bydlení, zjistíte, že máte konečně bydlení přesně podle svých představ a snů.

 

Pohodlí v první řadě

Při výběru vybavení hraje roli nejen vzhled, ale i praktické použití a hlavně pohodlí. Křesla by měla nabízet příjemné posezení pro všechny. Vybírejte podle materiálu a přemýšlejte o tom, jak je rozmístíte v místnosti. Pokud máte tu možnost, křeslo či pohovku si vyzkoušejte na vlastní kůži. Když vyberete správně, získáte místo pro nekonečné hodiny pohodlného sezení a odpočívání po náročném dnu.

 

Přírodní dekorace a květiny

Když vidíte stylizované místnosti v magazínech o bydlení, něco jim chybí. Je to právě jedinečnost a specifická duše, která se v místnosti probudí díky přítomnosti fotografií, květin, památek z cest a dalších osobitých dekorací s příběhem. Zajímavé vybavení obývacího pokoje se nemusí omezovat pouze na běžné dekorace, ale klidně i na netradiční sbírky a drobnosti. Ozvláštněte pokoj svítícími LED páskami, přidejte více zdrojů osvětlení, dekorujte zdi svými fotografiemi či malbami a nebojte se kombinovat věci podle toho, jak se vám líbí, a ne podle toho, jak je to v katalogu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *