Chcete moderně bydlet? Zkuste IMPOL TRADE s.r.o.

Chcete mít moderní interiér bytu, který vás neomrzí? Chcete proměnit váš byt a nevíte jak na to? Hledáte originalitu? Vyzkoušejte IMPOL TRADE s.r.o. a máte po starostech.


Co IMPOL TRADE s.r.o. nabízí?

Jednobarevně vymalovaným pokojům už dávno odzvonilo. V současné době by neměly v žádném bytě chybět na zdi tapety nebo samolepicí tapety, které oživí každý interiér tak, že nejeden váš host zbledne závistí. Společnost IMPOL TRADE s.r.o. o tomto trendu dobře ví, a proto pro své zákazníky připravila jedinečný výběr těchto produktů.Vbírat můžete z více než 1000 designů tapet. IMPOL TRADE s.r.o. je hlavně velkoobchodní společnost, pořídíte tapety za vskutku nízké ceny!

       

 

Originalita a jednoduchost

IMPOL TRADE s.r.o. v první řadě nabízí velké množství samolepicích tapet, folií a dekorací. Stačí si jen vybrat ten správný motiv. Vyzdobit můžete nejen zdi. Samolepicí folie a dekorace se dají použít i na dveře, nábytek nebo dokonce notebook. U samolepicích folií nabídka nekončí. V sortimentu IMPOL TRADE s.r.o. naleznete i bordury (proužky široké zpravidla od 5 – 15 cm, které se nalepí na zeď a zajímavě tak podtrhnout délku či šířku celé místnosti) a dokonce i originální koupelnové předložky.

 

Tapety všeho druhu

V internetovém obchodě IMPOL TRADE s.r.o. naleznete široký výběr tapet všeho druhu. Vybírat můžete podle materiálu. K dispozici jsou tapety moderní vliesové, vinylové, papírové nebo barvou přetíratelné tapety Rauhfaser, které se vyrábějí z více než 90% recyklovaného papíru. Je libo moderní tapety, s květy, abstraktní, retro, zámecké, klasické, se strukturou nebo jednobarevné? Žádný problém. Všechny druhy tapet mají velké množství barevných variací i různých vzorů, záleží pouze na všem vkusu. Součástí nabídky jsou  i lepidla.

 

Bezstarostný a rychlý nákup

Všechny produkty od IMPOL TRADE s.r.o. můžete nakoupit z pohodlí vašeho domova. Zboží jednoduše objednáte a zaplatíte. Máte na výběr ze třech platebních metod – na dobírku, bankovním převodem nebo hotově. Neváhejte a pusťte se do modernizace vašeho interiéru, s IMPOL TRADE s.r.o. půjde vše hladce!

Kompletní nabídku naleznete na www.tapety-folie.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *