Čistící a úklidové prostředky FILA překvapují svou silou!

Kvalitní prodejce keramiky i jiných stavebních prvků se pozná nejen podle kvality a šíře nabízeného sortimentu, ale také podle toho, jaké další služby nabízí. Dobrý prodejce by měl nabídnout i různé pomůcky a přípravky na čištění a ochranu.  Jednou z nejvíce populárních řad produktů na českém trhu je značka FILA.
 
Nová generace úklidových prostředků FILA se dělí na dvě skupiny
úklidové  prostředky FILAPrvní skupina byla stvořena k efektivnímu odstraňování nečistot, starých spárovacích hmot i nežádoucích zbytků na dlaždicích. Je určena pro ty, kdo potřebují obnovit zašlou krásu keramických dlaždic a obkladů. Do této řady patří například přípravek Fuganet, který čistí usazeniny na keramických dlažbách a obkladech do hloubky. Přípravek nepoškodí glazování a přitom si poradí i s mastnou špínou. Je proto maximálně vhodný pro glazovanou a slinutou keramiku. Cena 272 Kč/ 500 ml.
 
Další prostředek je Fila PS/ 87. Tento přípravek odstraňuje hlavně hrubé nečistoty z keramických ploch, přírodního kamene, cihelných a betonových podlah. Zajímavé je, že podle toho, jaký zvolíte poměr ředění, může účinkovat i jako přípravek na odmašťování nebo jako odstraňovač starých a zašlých skvrn. Cena 628 Kč/ 1 litr.
 
Třetím je FilaCleaner. Jedná se o univerzální jemný čistící přípravek na všechny typy keramických podlah, který je navíc absolutně bezpečný k impregnovaným a citlivým povrchům. Používá se primárně na nově položené podlahy. Cena 350 Kč/ 1 litr.
 
Do této řady patří také Deterdek. Tento přípravek je kyselinový a je určen na odstraňování usazenin, určený především do novostaveb. Spolehlivě si poradí se zbytky malty, tmelu a malby. Vhodný pro leštěné i strukturované povrchy, kde velmi dobře odstraní i rez. Cena 328 Kč/ 1 litr.
 
Druhou skupinu tvoří přípravky na ochranu keramiky, které prodlužují životnost materiálů a usnadňují úklid
Obvykle se jimi napouští povrchy dlažeb i obkladů, čímž se vytváří neviditelná ochranná vrstva – film, který navíc zvyšuje estetickou hodnotu. Keramika je po jejich použití zase jako nová, zářící a lesklá. Do této skupiny patří přípravek Fila MP/ 90, který chrání proti znečištění leštěné mramory, žulu a gres.  Dokonalé anti-graffiti ošetření svislých povrchů z přírodního kamene. Je vhodný i k ochraně stolů, koupelnových desek či kuchyňských pultů. Na povrchu vytvoří souvislou ochrannou vrstvu, která proniká do hloubky a po zaschnutí se přeleští. Cena 2 105 Kč/ 1 litr.
 
Druhým je přípravek Filajet, který efektivně chrání podlahu se strukturovaným povrchem, tedy hrubě opracovaný přírodní kámen i cihelné dlažby, před opotřebováním a před vodními a olejovými nečistotami. Cena 663 Kč/ 1 litr
 
Třetí je Fugaproof – speciální přípravek na ochranu spár. Je určený k ošetření svislých obkladů a zabraňuje absorbci skvrn, udržuje spáry dlouhodobě čisté a je ideální na mozaiky. Cena 580 Kč/ 500 ml
 
Všechny přípravky FILA prodává ASSO a odborně vám rádi poradí v showroomu v Biskupské ulici č. 8, v Praze 1.
 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *