I bytová rezidence má svých „pět Pé“

Pořízení bytu je jednou z největších investicí v životě člověka. Kupující pečlivě vybírá nejen samotný objekt, ale i lokalitu, v níž se byt nachází. Dalším aspektem, který jde ruku v ruce s výběrem, je dobrá logistická poloha, občanská vybavenost v dosahu a schopnost nákup nemovitosti ufinancovat.

Nemovitostí, které tyto podmínky bezezbytku splňují, není mnoho. Takzvaných „pět Pé“ vlastní rezidence Byty u parku na Vackově. Bydlení v Praze na Žižkově má vše, co můžete od moderního života v rezidenci čekat. Podél jedné ulice vyrostlo jedenáct maximálně šestipodlažních domů, které disponují 272 byty o velikosti 1+ kk až 5 + kk.

 

Pohodové bydlení na Žižkově

Díky relativně malému počtu pater se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám a přitom respektovat dokonalé soukromí všech obyvatel. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B, což zaručuje nízké náklady na inkasní služby.

Prodej bytů Praha 3 se nese v duchu maximálně synergie architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Architektonicky zdařilý projekt z pera pražského architektonického studia Architecture Interior Project podtrhuje rysy minimalismu a vsází na symbiózu člověka s přírodou.

 

Oáza zeleně v srdci Prahy

Rezidence na Vackově je oázou zeleně v srdci Prahy. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli. Je tu krásně a plány do budoucna jsou veliké.

Na Vackově se žije jako na maloměstě. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Můžete se znát se svými sousedy osobně a nebudete ztraceni ve víru velkoměsta jako bezprizorní bezejmenný obyvatel. Život na Vackově se vrací ke kořenům lidského bytí a pospolitosti. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost patřit mezi smetánku, která v oblasti bydlení nemusela dělat kompromisy.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *