Jak vybrat jídelní sestavu a co je možné mít?

Jídelní sestava je základem každé kuchyně či jídelny. U jídla by se totiž vždy měla sejít celá rodina. Jídelní stůl i židle jsou každý den dost namáhány, takže by měly být vyrobeny z kvalitních materiálů, který časté používání vydrží. Přestavujeme vám proto hned několik zajímavých jídelních setů, které překvapují nejen vysokou kvalitou ale i moderními designy.

 

Výběr jídelní sestavy není radno podcenit

Pokud zařizujete kuchyň nebo jídelnu, potom nad výběrem jídelní sestavy musíte přemýšlet. Prvním kritériem, podle kterého se budete rozhodovat, je prostor. Ten je potřeba si dobře změřit. V potaz musíte vzít to, aby byl dostatek místa pro stůl i židle. Místo musí být za židlemi, aby se každý mohl pohodlně usadit. Pokud máte k dispozici jen menší prostory, zvolte raději sestavu s rohovou lavicí, která místo uspoří. Při výběru samozřejmě musíte přemýšlet i o tom, kolik lidí bude u stolu sedávat. Zaměřit se také musíte na design. Jídelní sestava by měla zapadat do celkového konceptu kuchyně. Zaměřte se také na materiál. Stůl i židle mohou být vyrobeny ze dřeva, plastu nebo kovu. V tomto ohledu se jako nejlepší materiál jeví dřevo, které vypadá elegantně a je možné ho mít v několika barvách.

Kde vybrat?

S bohatou nabídkou kvalitních jídelních sestav přichází obchod nabytok-elegancia.sk. Nabízí jídelní sestavy pro 4, ž, 8, 10 i více osob. V nabídce jsou jídelní sestavy, které jsou vhodné do domácností ale například i jídelní sestavy pro restaurace nebo hotely. Mezi nejzajímavější patří Jídelní set pro 6 osob CENTRO s oválným stolem a židlemi s designovým čalouněním. Tento set je vysoce elegantní a hodí se do všech moderních domácností. Milovníky klasiky jistě potěší Jídelní sestava YORK pro 4 osoby. Stůl i židle této sestavy mají jednoduchý design. Hodí se například i do stylových chat. V kategorii jídelních setů pro více osob zaujme Jídelní sestava FREDY Z34 pro deset osob . I u této je možné vybírat jak barvu dřeva i barvu čalounění u židlí. Bude tak jen na vás, jakou barevnou kombinaci zvolíte.

 

Pokud hledáte moderní, elegantní a vysoce kvalitní jídelní sestavy, vyberte si na www.nabytok-elegancia.sk

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *