Jaká lampička se kam hodí?

Bez lampičky se neodejde žádná místnost. Důvod je jasný – lampičky jsou zdrojem světla a současně fungují jako designový doplněk. V tomto článku vám poradíme, jak a podle čeho vybírat lampičky tak, aby na 100% plnily svůj účel.
 
lampLampičky do běžných prostor – obývací pokoj a ložnice
Lampičky jsou pro užití v obývacích pokojích i v ložnicích přímo stvořené. Zejména v případě, pokud vybíráte lampičku do obývacího pokoje, musíte přemýšlet nad její účelností a současně i nad designem. Lampička musí dotvářet atmosféru pokoje. Do obývacího pokoje se skvěle hodí designové lampičky, které pokoj ozdobí a současně budou zdrojem světla. Může to být například designová lahůdka – Lampička TeaLights 69187/60/PH. Má 3 LED zdroje, takže nabízí velmi příjemné světlo. Lampička má jednoduchý design a přesto dokáže vyniknout. Do ložnice se hodí spíše lampičky malé, které je vhodné umístit na noční stolek. Ideální jsou klasické lampičky se stínítkem.
 
lampDo dětského pokoje
Do dětského pokoje je nutné vybírat lampičky podle potřeb dětí. Pokud se například děti bojí tmy a potřebují mít při spaní světlo, doporučujeme lampičky malé nebo lampičky s tlumeným barevným světlem. Vhodné jsou i modely, které se dají přidělat přímo na zeď.
TIP – pokud nemáte na postavení lampičky vhodné místo, můžete si pořídit lampičky na klip. Ty se dají připevnit téměř kamkoliv.
 
Do kanceláře a pracovny
Při práci je nutné kvalitní osvětlení pracovní plochy, jinak totiž dochází k nadměrnému namáhání očí a tak ke zhoršování vidění. Pro osvětlení pracovní plochy proto volte výhradně speciální kancelářské lampičky. Velmi praktické jsou lampičky s kloubem.
 
Chcete si jednotlivé modely prohlédnout? Největší výběr kvalitních lampiček najdete jen na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *