Jakou židli si zvolíte do své jídelny?

židle Strakoš
Když zasedneme k jídelnímu stolu, neměli bychom se soustředit na nic jiného, než na požitek z jídla a příjemnou atmosféru u stolu. Rozpadající-se židle s rozbitou konstrukcí ovšem na klidu moc nepřidají. Vybírat jídelní židle jen podle ceny nebo vzhledu není správný postup. Ze všeho nejvíce by vás mělo zajímat, z jakého materiálu jsou židle vyrobeny. Nejčastějším druhem jídelních židlí jsou dřevěné židle. Kvalita dřeva by vás měla zajímat především.
 
Jídelní židle STRAKOŠ jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva
Většina výrobců využívá pro jídelní židle z masivu především smrkové a borovicové dřevo. Jedná se o nejlevnější dřeviny na našem trhu, které jsou ale nejméně odolné, což se projeví i na jejich kvalitě. Židle si svou odolnost a pevnost udrží pouze omezenou dobu a velmi rychle podléhají opotřebení. Toho se naštěstí nemusíte bát, pokud se rozhodnete pro jídelní židle STRAKOŠ. Tyto židle jsou také vyrobeny z masivních dřevin, ale narozdíl od většiny výrobců se jedná o dřevinu buku. Bukové dřevo je v oblasti pevnosti, tuhosti a odolnosti mnohem kvalitnější, než měkké druhy dřevin. Díky tomu a také díky modernímu a vysoce kvalitnímu zpracování židlí STRAKOŠ vydrží i několik let bez známek poškození.
 
židle Strakoš
 
Celodřevěnou, s čalouněním nebo celočalouněnou?
Výběr druhů židlí STRAKOŠ je velmi pestrý a vybírat můžete z několika desítek odlišných modelů. Základem je samozřejmě robustní kostra z bukového dřeva, která může být lakovány do mnoha odstínů. Výběr odstínu bude záležet na vás. V široké nabídce najdete dřevěné židle bez potahů a čalounění, židle s potahy a čalouněním nebo celočalouněné židle. Každá kategorie nabízí velké množství modelů židlí, ze kterých si jistě vyberete. Vždy se ovšem jedná o vysoce kvalitní židle.
 
Kompletní nabídku jídelních židlí a nábytku STRAKOŠ najdete na www.obchod.strakos.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *