NA VACKOVĚ – pražská šance na bydlení pro rodiny!

Pokud máte v plánu se s vaší rodinou přestěhovat do Prahy, určitě vaší pozornosti nesmí uniknout projekt NA VACKOVĚ. Je jedním z mála, který právě rodinám může nabídnout veškerý potřebný komfort. Co vše nabízí a proč se usídlit právě zde?

Základní údaje

Projekt NA VACKOVĚ realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci se studiem MS Architekti, které se stará o architektonické řešení. Rezidence NA VACKOVĚ vzniká v prestižní lokalitě Žižkov, tedy téměř v centru města. V okolí ulice Olgy Havlové budou postaveny celkem 3 budovy, které společně vytvoří komplex pro spokojené bydlení. Budovy budou kopírovat ulici a současně mezi nimi vznikne velkorysý prostor plný zeleně. Postaveno bude celkem 202 moderních bytů. Z toho bude 81 bytů o velikosti 3+kk a pro větší rodiny bude k dispozici 10 velkoplošných bytů o velikosti 4+kk. Projekt nabídne i 85 malých bytů 1+kk a 26 bytů o dispozicích 2+kk, které jsou ideální pro mladé páry či méně početné rodiny.

Termín dokončení již brzy

Celý projekt má být dokončen koncem roku 2016. Byty Žižkov budou hotové k předání nejpozději 28. 2. 2017. Jejich prodej byl proto již zahájen. Jestliže máte zájem, příliš dlouho se nerozmýšlejte. Kontaktujte Prodejní centrum rezidence NA VACKOVĚ a domluvte si schůzku a prohlídku bytu. Co nejdříve také začněte vyřizovat vaši hypotéku. Mnoho cenných rad a tipů, na co si dát při vyřizování hypotéky pozor, najdete v této rubrice.

Proč zvolit projekt NA VACKOVĚ?

Obrovskou výhodou je lokalita. Žižkov nabízí mnoho dobrých škol i školek pro vaše děti. Současně patří mezi místa, odkud to máte všude kousek. V blízkém okolí se nachází i možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, takže vám ke spokojenému životu nic chybět nebude. Máte-li zájem, prohlédněte si nabízené byty na prodej Praha 3, a co nejdříve začněte jednat!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *