Nové byty v Praze najdete všude

Developerské společnosti, které se soustředí na výstavbu nových bytových domů v Praze posledních několik let rozhodně nezahálí. V Praze totiž rostou nové projekty každou chvíli. Protože se plochy, určené pro zástavbu v Praze stále rozšiřují, můžeme najít nabídku novostaveb téměř v každé její části. Stačí se podívat.

 

Od Prahy 1 až po Prahu 22

Naše hlavní město se interně dělí na 22 městských částí. V drtivé většině těchto částí byla zahájena, probíhá nebo bude zahájena výstavba nových rodinných domů, řadových domů nebo bytových domů. Zejména bytové domy jsou nejvíce v kurzu. Pokud se pustíte do podrobnějšího hledání, jistě najdete moderní byty na Praze 5, ale i v dalších městských částech. Stačí si pro nový domov jen správně vybrat městskou část, která by vám nejvíce vyhovovala. Podrobné rozdělení městských částí, které jistě usnadní vaší orientaci a pomůže vám při výběru lokality najdete ZDE 

 

Pro každou městskou část je charakteristický jiný projekt

Velkou snahou developerských společností je navrhnout novostavbu tak, aby dokonale zapadla do dané městské části nebo podtrhla její krásu. Pro byty na prodej v Praze 9 je například charakteristický projekt Nová Harfa. Tento projekt se nachází přímo v části Vysočany a stal se pro Prahu 9 symbolem. Stejně, jako se pro Prahu 9 stal symbolem projekt Nová Harfa, je pro městský obvod Praha 5 charakteristickým projektem především projekt byty Hostivař. A tak je to i s ostatními projekty v našem hlavním městě. Díky dobře odvedené práci developerských společností se novostavby v Praze stávají symboly jednotlivých městských částí. O novostavbách v Praze jsme psali také zde – http://www.realizacebydleni.cz/dum/dokonale-bydleni-v-praze-je-tady.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *