Nové žižkovské byty jsou v předprodeji

Proslulý developer Metrostav Development a.s. starající se o výstavbu projektu Na Vackově nabízí své nové bytyPraze 3 pro předprodej. Byty budou majitelům sice předány až v roce 2017, ale už teď jsou mnohé obsazené. Pojďme se podívat, proč je o ně takový zájem.

Přestože bychom mohli říct, že poslední dobou lidé inklinovali k přemístění svého bydliště spíše na venkov nežli do města, pořád je ohromná poptávka po dobře lokalizovaných bytech (případně i domech samozřejmě) ve velkých městech, které nabízejí široké možnosti.

Projekt Na Vackově je pro takovou poptávku ideální nabídkou. Architektonicky skvostně provedené budovy, které jsou obklopeny (což nebývá vůbec zvykem) příjemnou zelení. Ať už v těsné blízkosti či nedaleký park Židovská pec. Kousek od bytů se pak nachází i mateřská a základní škola. Samozřejmostí je i hromadná doprava, která je vzdálena jen pár minut cesty.

Na výběr je hned několik různých velikostí; od 1+kk až po 4+kk. Cenově jsou byty také rozrůzněny, tudíž uspokojí kohokoliv. Znovu je třeba ovšem zdůraznit, že pokud uvažujete nad koupí takového bytu, pospěšte – není radno čekat!


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *