Novinka na trhu dává sbohem tmě ve skříni!

Také neustále bojujete s tím, že máte ve skříni tmu? Rozčiluje vás, že pokaždé, když si chcete vybrat oblečení, musíte zápasit s nastavením skříňových dveří, aby do útrob skříně vniklo alespoň trochu světla? Pokud ano, můžete si konečně oddechnout. Výrobce moderních svítidel Paulmann totiž nedávno představil super novinku, která překvapuje svou chytrostí!
 
Konečně je tu!
Paulmann přichází se super vychytávkou. Výrobce nedávno uvedl na trh speciální osvětlenou tyč na ramínka do šatní skříně. Díky ní budete mít ve vaší skříni dostatek světla vždy, když budete potřebovat a nebudete muset kvůli tomu zápasit s dvířky nebo rozsvěcet jiné světelné zdroje.
 
tyčJednoduchost a účelnost
Osvětlená tyč na ramínka je vyrobena z odolného hliníku (maximální nosnost je 30kg). V tyči je zabudovaná úsporná LEDka 300lm, která je zárukou dostatečného osvětlení vnitřního prostoru skříně. Svícení je zajištěno pohybovým senzorem, takže nebudete muset nikde složitě hledat vypínač. Stačí jen otevřít skříň a rázem máte dostatek světla. Skvělé je také to, že i když je tyč hliníková, pohyb ramínky není téměř slyšet. Bezhlučnost při posouvání ramínek zjišťuje chytrý materiál Softtop. Životnost osvětlení je až 20000 hodin!
 
Lze i zkracovat
Speciální osvětlená tyč na ramínka je k dostání ve dvou délkách – 1100 mm a 600 mm. Pokud vám tyto rozměry nevyhovují, není to problém. Tyč je možné zkrátit pilkou na železo.
 
Dejte tmě ve skříni sbohem. Osvětlené tyče najdete v nabídce na www.rajsvitidel.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *