Od 26. do 29.9 budou opět otevřeny brány veletrhu For Interior 2013.

Veletrh For Interior patří mezi nejprestižnější veletrhy, které se konají na území České republiky. Letos proběhne již čtvrtý ročník. I přes relativně krátkou tradici si tato akce získala velké jméno u zákazníků i u vystavujících firem. Opět se jedná o veletrh nábytku a designu interiérů. Hlavní náplní je moderní vybavení interiérů.

Co přinese letošní ročník a proč For Interior 2013 navštívit
Letošní ročník veletrhu For Interior bude svými přednostmi navazovat na minulé, velmi úspěšné ročníky. Veletrh bude probíhat v areálu PVA Letňany v Praze. Návštěvníkům nabídne až 3000 parkovacích míst v těsné blízkosti areálu. Ceny za parkování jsou velmi přiměřené.  Pokud neradi řídíte v Praze automobil, můžete pro přepravu zvolit městskou hromadnou dopravu. Zastávky jsou v přímé blízkosti výstavních hal.

g

Přijďte se podívat na letošní trendy v oblasti moderního nábytku a načerpejte inspiraci pro vybavování Vašeho domova.

Na co se můžete těšit?
Tohoto veletrhu se účastní většina významných společností, které se zaměřují na nábytek a vybavení interiérů a stojí si za kvalitou svých produktů. Mezi ně se samozřejmě řadí také společnost UNIS-N, která na našem trhu patří mezi nejvýznamnější výrobce nábytku z masivu. Nábytek z masivu této společnosti je charakteristický svým skvělým designem, odolností a využitím kvalitních materiálů a kvalitních výrobních technologií.

Samozřejmostí na veletrhu For Interior 2013 je doprovodný program se soutěžemi o hodnotné ceny. 

Zve vás www.dreveny-nabytek.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *