Revizní dvířka nemusí vůbec rušit pohled na stěnu vaší koupelny

Čeká vás rekonstrukce koupelny, nebo stavíte nový dům a chcete, aby koupelny v něm vypadaly naprosto dokonale? Tak to by se vám mohla hodit revizní dvířka, jež se umisťují pod obklad. Pro jejich naprostou nenápadnost se jim právem říká také neviditelná. Už jste o nich slyšeli?

 

Kvalitní a promyšlená revizní dvířka.

Revizní dvířka potřebuje v koupelně ale i jiných prostorech nemovitosti každý. Kupříkladu v bytech se s jejich pomocí dostaneme ke stupačkám. Dříve jsme se spokojili s plechovými dvířky v bílé barvě, ale pokud máme koupelnu nebo toaletu krásně obložené, je škoda narušovat je dvířky, která Vás budou rušit. A právě proto jsou tady revizní dvířka pod obklad – neviditelná.

Co se týče jejich otevírání, zvolit můžete populární klik systém nebo variantu otevírání s příchytkou.

 

Rozmanitost revizních dvířek

Dvířka pod obklad mohou být i voděodolná, nebo dvířka do omítky, s požární odolností, softline a komínová.

Celý sortiment si můžete prohlédnout na webových stránkách Zavrz.cz. Stejně tak lze dvířka objednat i na mnoha pobočkách koupelnových studií a v prodejnách Ptáček.

 

Přesvědčte se o povedeném řešení

O kvalitě materiálu i designu svědčí i spolupráce s mnoha developery, architekty a projektanty, jež tato dvířka umisťují do svých realizací luxusních rodinných a bytových domů. Dokonce si můžete v magazínu Archizoom.cz prohlédnout referenční zakázku firmy ZAVRZ – projekt Maison Ořechovka, který realizovala spol. Penta Real Estate spolu s BPD Development dle návrhu ateliéru QARTA architekti. Odkaz najdete ZDE.

Kupte si revizní dvířka od ZAVRZ s.r.o. a vzhled vaší koupelny či toalety bude dokonalý.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *