Rozkládací stoly volí i větší domácnosti!

rozkládací stůl
Rozkládací stoly se v domácnostech začínají využívat stále častěji. Zejména v menších domácnostech, kde úspora místa hraje velkou roli, ale také ve velkých prostorách. Je zbytečné, aby velký stůl, který je kompletně obsazen jen občas zabíral v domácnosti místo. rozkládací stoly zabírají místa minimum, ale jsou okamžitě připraveny nabídnout dostatek místa i většímu počtu osob.
 
Dokáží rozkládací stoly vydržet i časté a náročné využívání? 
Mezi obecně rozšířené nevýhody rozkládacích stolů patří jejich poruchovost. Mnozí z nás si myslí, že stůl nedokáže dlouhodobě vydržet časté a náročné využívání a po čase se jeho mechanismus začne porouchávat. To je samozřejmě pravda, ale rozhodně to neplatí pro všechny rozkládací stoly. Nejdůležitějším faktorem totiž je hlavně materiál stolu a technologie výroby. Samozřejmě, že stoly, vyrobené z dřevotřískových desek nebudou schopny tak dlouho odolávat bez poškození. Jedná se totiž o materiál s malou odolností. Naopak u stolů z masivu, si můžete být jisti mnoha lety spokojeného užívání. Stoly z masivu jsou pevné, odolné a navíc přirozeně krásné.
 
rozkládací stůl
 
Stačí jen vědět, kde vybrat!
Většina obchodů s nábytkem do domácnosti a také většina výrobců tohoto nábytku vám bude v 90-ti% nabízet právě nábytek z dřevotřískových desek. Kvalitní rozkládací stoly z masivu budou zastoupeny pouze minimálně nebo vůbec. Základem správné volby hlavně dostatečný výběr mezi různými velikostmi a modely stolů. Jestli chcete vybírat z opravdu široké nabídky rozkládacích stolů z masivu, podívejte se na sortiment strakos.eu. Společnost STRAKOŠ patřím totiž mezi specialisty v oboru nábytku z masivu ve všech jeho kategoriích. Také stoly zde najdete v mnoha variantách. Všechny je ale spojuje vysoká kvalita a odolnost, protože jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva.
 
rozkládací stůl
 
Kompletní sortiment stolů STRAKOŠ najdete na www.strakos.eu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *