S moderními koupelnovými doplňky ohromíte hosty i na „oné“ místnosti

Ty tam jsou doby, kdy vrcholem koupelnových doplňků byla plastová záchodová štětka, kelímek na kartáček a nevzhledná chlupatá předložka u vany. Dnes si díky stylovým prvkům určeným pro koupelny a toalety vytvoříte z běžné místnosti pro hygienu osobní wellness centrum nebo hypermoderní chrám čistoty.


Buddhistická zenová koupelna

Kdo touží napodobit zážitek a atmosféru thajského masážního salónu nebo orientální zahrady, vybere do koupelny doplňky imitující přírodní prvky. Bambus a ohlazené kameny jsou součástí celé řady výrobků, ať jde o dávkovače mýdla, úložné a odkládací prostory nebo zástěny a rohože.

Když tyto harmonizující předměty zkombinujete v koupelně s teakovou podlahou, na rozdíl od klasických kachliček, iluze dálného východu bude dokonalá. Zbývá jen pustit relaxační hudbu a ve vaně ustrkávat zelený čaj.

Ocel a lesk vládnou nejen architektuře

Minimalistické prostory a předměty jsou v bytovém designu oblíbené už nějaký ten rok a čisté linie bez zbytečných příkras vzali za své hlavně svobodní mládenci. Ti rovněž potřebují velké odhodlání nebo dostatek financí pro najmutí paní na úklid – to množství chromu musí také někdo pravidelně leštit!

I přes náročnou údržbu jsou chromované doplňky evergreenem, který vypadá opravdu dobře. Vyberte si kovový držák na ručníky, praktická madla nebo polohovatelná zrcadla. K modernímu stylu se hodí využít i výdobytky moderní techniky, jako jsou sprchové kouty a vany s masážním a světelným programem, který lze dokoupit i samostatně.


Něco pro stylový záchod

Aby místnost, kam i „car chodil pěšky“, vypadala stejně stylově jako vaše koupelna, je možné toaletu designově sladit, nebo naopak připravit prostředí, které je především praktické a snadné na údržbu.

Starou, nelibě vonící, štětku dnes nahrazuje praktická vysokotlaká hadice instalovaná u mísy (většinou v pochromovaném provedení), která umožňuje rychlé a účinné čištění záchodu po každém použití. Dalším hitem je elektronický přídavný bidet na WC, který i menším záchodům a koupelnám dodá nadstandardní vybavenost.

Vysoká estetická úroveň i technologicky vyspělé funkce sanitárního zařízení a doplňků jsou dnes k dispozici za přijatelné ceny a je proto nejvyšší čas „vytunit“ si koupelnu podle svých nejtajnějších přání.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *