Samoleštící vosk na podlahy

Jakým způsobem udržet svou domácnost a podlahové krytiny čisté bez námahy? Tedy úplně bez námahy to samozřejmě nelze. Vždy je zapotřebí vynaložit alespoň minimální úsilí k odstranění nečistot a udržení povrchů v relativní čistotě. Někdo se spokojí se standardním pomocníkem a ti další již dávno objevili historickou až legendární účinnost námi preferovaného přípravku.

Samoleštící vosk na podlahy se ukrývá v plastovém balení pod značkou Bistrol, která se s námi nese již z časů minulých. Jde o prověřeného a mimořádně účinného pomocníka s dlouhotrvajícím účinkem. Bistrol se především používá k leštění a konzervaci nenasákavých podlahových krytin.

 

Samoleštící účinek přípravku Bistrol

Samoleštící vosková emulze vystupující pod oblíbenou značkou Bistrol je vhodný k pravidelnému ošetřování linolea, přírodního i umělého kamene nebo lakovaného dřeva a PVC. Ihne do použití si nelze nepovšimnou takřka hedvábného lesku. Kromě jiného získá ošetřený povrch vysoce účinný ochranný film, který cíleně zamezuje dalšímu znečišťování a případnému poškození. Je dobré vědět, na jaké pomocníky se v případě potřeby obrátit a využít jejich předností.

 

Jak se Bistrol používá?

Samoleštící vosková emulze se používá velmi snadno a nepředstavuje žádnou zvýšenou operativnost. Jednoduše si připravte savý hadr, houbu nebo klasický mop a na umytou podlahovou krytinu naneste v rovnoměrném rozpoložení přípravek Bistrol. Pro dosažení maximálního lesku lze po zaschnutí voskové emulze podlahovou krytinu ještě přeleštit.

Pro zachování všech pozitivních vlastností jej uchovávejte před mrazem i přímým sluncem. Tento přípravek si zamilujete ihned po prvním vyzkoušení a při tom nestojí takřka žádné peníze. Dalo by se říct, že se dá sehnat za symbolickou částku na portálu Druchema.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *