Sedačky z Ekokůže nabízejí komfort i snadnou údržbu

Sedací soupravy z kůže byly vždy symbolem luxusu a pohodlí. Pravá kůže je však pro většinu z nás finančně nedostupná a levnější koženka zase neoplývá vysokou odolností. Ekokůže se v mnoha ohledech pravé kůži podobá mnohem více, proto se v posledních letech sedací soupavy z ekokůže objevují v českých obývácích stále častěji.

Kvalita za dobrou cenu

Obývákové sedačky z kůže nikdy nevyjdou z módy. Mají nadčasový design, snadno se udržují a hodně vydrží. Sedačky z ekokůže jsou na tom podobně. Ale co je to vlastně ta ekokůže? Ekokůže je tvořena kontaktní umělou vsrtvou (která je na dotek nerozeznatelná od pravé kůže) a odolnou podkladovou tkaninou. Není zde ani stopa po živočišném materiálů, což velmi oceňují alergici (speciální úprava brání usazování prachu a množení roztočú) a milovníci zvířat.

Sedací soupravy z ekokůže vždy nakupujte u ověřených prodejců, protože kvalita materiálu se může značně lišit a není nic horšího, než sedět měsíc na zemi po podání reklamace. Ty nejlepší prodejce poznáte například podle služby nabízející obývací sedačky na míru. Použití ekokůže je velmi výhodné, protože se snadno tvaruje a přizpůsobí se téměř čemukoliv. Vybírat si můžete i z jiných materiálů: velmi oblíbený je napříkald mikroplyš, domácnosti s malými dětmi zase ocení omyvatelnou látku.

Snadná údržba

Mezi údržbou kožené sedačky a sedačky z ekokůže není prakticky žádný rozdíl. Skvrny lze odstranit vlažnou vodou s příměsí saponátu a následným vytřením do sucha. Jednou za rok je dobré sedačku ošetřit ochranným prostředkem, který zvyšuje odolnost proti UV záření a oživuje barvy. Sedačky z ekokůže se hodí do jakékoliv domácnosi, jen si příliš dobře nerozumí s drápky domácích mazlíčků. V takovém případě si můžete nechat vyrobit sedací soupravu na míru v nadčasovém designu z vhodnějšího materiálu skvěle zapadající přímo do vašeho obýváku.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *