Stavební pouzdro v moderním designu

V oblasti dveřních systémů se stále více prosazují jednoduché linie a minimalistický vzhled. Tomu odpovídá i trend skrytých zárubní bez vnějších viditelných obložek, který se uplatňuje i v případě stavebních pouzder pro zasouvací dveře.

Typickým zástupcem bezobložkového stavebního pouzdra je pouzdro AKTIVE. „Konstrukce stavebního pouzdra AKTIVE je připravena tak, aby vytvářela pevnou hranu průchozího otvoru, ale přitom zůstala skryta pod finální povrchovou úpravou stěny, tedy výmalbou tapetou či obkladem,“ popisuje Petr Paksi obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, jediného českého výrobce stavebních pouzder, a dodává: „Interiéru tak nabízí absolutně čistý dveřní průchod s elegantními liniemi a navíc nechává vyniknout design dveřního křídla.

dvere MASTER DOOR posuvne dyha stavebni pouzdro AKTIVE foto zdroj JAP FUTURE stavebni pouzdro AKTIVE detail foto zdroj JAP FUTURE 2

Obr. stavební pouzdro AKTIVE a detail hrany průchozího otvoru

Stavební pouzdro AKTIVE je dostupné v jednokřídlé variantě STANDARD, i dvoukřídlé KOMFORT, a to v maximální atypické výšce 2 700 mm. V případě varianty KOMFORT se jedná o sestavu dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou, kdy je každé z pouzder určeno pro jedny dveře vysouvající se do středu proti sobě. Stavební pouzdro AKTIVE je možné zabudovat do zděné stěny i sádrokartonové příčky.

Více na www.japcz.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *