Všeobecně o PerDomire

Společnost PerDomire byla založena již v letech 1971. Díky profesionálnímu a především zodpovědnému přístupu ke své práci se rodina Caso během několika let vypracovala mezi přední výrobce a prodejce luxusních matrací. PerDomire nenabízí pouze výhodný nákup, ale matrace se svou charakteristickou kulturou zdravého spánku. Unikátní poznatky z oboru, technologické postupy a tradice předávané z generace na generaci, taková je strategie jedné z nejúspěšnějších společností poskytujících dokonalé zázemí pro váš spánek.
  
Aktuální vývoj společnosti PerDomire
Z aktuálního hlediska je společnost PerDomire předním výrobcem matrací. Původně se v útrobách firmy vyrábělo 40 ks matrací denně. Nyní jde o více jak 3000 ks. Produkce matrací je situována do tovární haly o velikosti 20 000 metrůčtverečních. Více jak třicet let zkušeností doprovází každý postup zvlášť, díky tomu se ke koncovému zákazníkovi dostává prvotřídní produkt. Matrace od společnosti PerDomire v sobě ukrývají rukodělnou péči a unikátní způsob designového provedení.
 
PerDomire vítězí svědomitým přístupem
Společnost PerDomire moc dobře ví, jak je spánek pro lidský život důležitý. Téměř 1/3 ze své životní poutě věnujeme právě odpočinku. Proto jsou matrace realizovány s maximálním ohledem na detail a všechny technologické postupy při výrobě pečlivě zkoumány. Jen díky tomuto svědomitému přístupu se PerDomire může hlásit i o místo ve vaší ložnici. Kvalita zpracování jednotlivých matrací je vystopovatelná ve všech oblastech.
 
perTechnologie a kvalita matrací
Matrace jsou odolné proti požáru, neobsahují žádné nebezpečné látky pro člověka a navíc se vašim zádům dokonale přizpůsobí. Výrobky z italské dílny jsou několikanásobně oceněné a certifikované. Veškeré použité materiály jsou obdařené značnou kvalitou a odolností vůči mechanickému poškození. Matrace jsou vyrobené z ekologických materiálů a mimo jiné splňují certifikační kritéria pro použití v medicíně.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *