Čištění koberců jsem přenechal firmě

S úklidem se na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. obracím už léta. Poprvé jsem se s ní seznámil, když jsme potřebovali vyčistit koberce u nás ve firmě. Blížila se důležitá schůzka s našimi potencionálními novými klienty a bylo potřeba na ně udělat co nejlepší dojem. A k tomu patří i co nejlíp vypadající pracoviště.

Úklidový personál sice dělal, co mohl, ale s koberci nic nenadělali. Byla v nich už hodně zašlapaná špína, se kterou si zkrátka nedokázali poradit. Telefonicky jsme se proto domluvili s firmou A SERVIS na nejbližším možném termínu, kdy je k nám přijdou vyčistit. Svou práci odvedli skvěle. Byli jsme s nimi velmi spokojeni, pracovníci byli velmi milí a ochotní a hlavně, naše koberce byly opět jako nové.

Čištění koberců Praha používá kotoučovou strojovou metodu, která na kobercích nezanechává žádné skvrny. Jejich služby jsem začal využívat i pro náš rodinný dům. S manželkou jsme oba hodně pracovně vytížení a čas, kterým nám zbývá, se snažíme věnovat dětem, takže úklid musí jit často stranou. Drobné práce nepředstavují žádný problém, ale k těm čištění koberců rozhodně nepatří. Navíc naše dcera i syn rádi malují, takže podle toho tak koberec v jejich pokoji vypadá.

Naštěstí tento problém díky A SERVIS řešit nemusíme. Navíc po použití jejich čisticích prostředků mi přijde, že se v kobercích špína už tolik neusazuje, takže je ani není třeba čistit příliš často. Proto nám ani nevadí, že ceny u A SERVIS jsou o něco vyšší než standardně. Obzvlášť, když odvádějí kvalitní práci a člověk nemusí čekat několik dnů na nejbližší možný termín. A pro všechny tyto její kvality mohu tuto formu ostatním jedině doporučit.

 

 

Kvalitní mytí i výškové mytí oken v Praze 

A SERVIS LIPKA, s.r.o. svým zákazníkům realizuje velmi kvalitní služby týkající se mytí oken v domácnostech a firmách. Nejčastěji je majiteli obchodů a provozoven v obchodních centrech využíván pravidelný servisní režim pravidelného čištění a mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch. Firma však nabízí i jednorázové či nárazové mytí oken.

  

 

Mytí oken v Praze firma provádí bez leštidel, nejdříve se okna umyjí čistým rozmývákem se saponátem od nečistot a po zaschnutí se okna vyleští suchou textilií. Při mytí oken a výloh je také automaticky zajištěno omytí okenních rámů, parapetů a kování, odstraňují se také zatvrdlé nečistoty, které způsobily polepy, bannery, aj.

Mnohdy se mytí oken provádí ve výškách, je tedy nutné, aby tuto práci prováděli odborně proškolení pracovníci. Zaškolení je  pro tuto práci velmi důležité, protože se zpravidla pracuje ve výšce 3m nad zemí a také ve vyšších výškách. Nejčastěji se provádějí takovéto práce ve výšce okolo 7m – až 20m nad zemí. A SERVIS zajistí mytí oken a výloh ve výškách z hydraulických plošin nebo pomocí horolezecké techniky.

 

Firma A SERVIS LIPKA má dlouholetou tradici své služby provádí na 100%. Kladné recenze jsou toho jen důkazem!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *