Kde a jak nakoupit do interiéru tepelná čerpadla Daikin?

Značka Daikin je v oblasti tepelných čerpadel jednou z nejuznávanějších světových značek. Produkty společnosti Daikin dokáží mít maximální účinnost a efektivitu. To vše při zachování elegantního a minimalistického vzhledu. Každý interiér rodinného domu, bytu, komerčních a kancelářských prostor má svá specifika a také odlišné potřeby. Do každého prostoru se tedy hodí jiný model tepelného čerpadla. Jak správně vybrat?

 

Správnou volbou je vybírat u specializovaných firem

Bez odborných znalostí v oblasti tepelných čerpadel a detailních zkušeností v tomto oboru dokážete správný model do svého interiéru najít jen těžko. Vždy je správnou volbou spolupráce s odborníky a specialisty v této oblasti. Prodejců Daikin je ale jen na našem trhu několik desítek. Bohužel ne všichni prodejci jsou stejně kvalitní. Rozdíly v odborných znalostech jsou velké. Společnost Daikin ale připravila partnerský program, který sdružuje jen ty nejlepší. Zákazníci tak mohou vidět odbornou způsobilost dané firmy na první pohled.

 

Hledejte u prodejců označení Home C°mfort Expert

Program Home C°mfort Expert je speciální službou společnosti Daikin, která je přímo určena pro usnadnění výběru koncových zákazníků. Home C°mfort Expert je totiž označení opravdu specializovaného prodejce produktů Daikin s detailními znalostmi v tomto oboru. Ne každý má právo využívat toto označení. Home C°mfort Expert je udělován jen těm obchodním partnerům, kteří byli podrobeni přísnému procesu výběru a jsou dobře obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin. Neustále se také účastní pravidelných školení o novinkách a inovacích Daikin. Na skladě těchto specialistů lze najít všechny důležité a oblíbené jednotky Daikin. U partnerů, kteří dosahují na označení Home C°mfort Expert mohou zákazníci získat technickou podporu společnosti Daikin a využívat také zvláštní ustanovení, záruky a podmínky pro reklamace.

Detailní informace najdete na www.daikin.cz.


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *