Kotel na tuhá paliva nemusí vždy mít složitou obsluhu

Topení tuhými palivy stále ještě patří mezi nejlevnější druhy vytápění rodinných domů. V porovnání s ostatními druhy vytápění (elektrika,plyn) jsou roční úspory opravdu velké. V případě starých kotlů na tuhá paliva je ovšem vytápění pomocí tuhých pliv spojeno s velkým množstvím starostí. Kotle nevydrží hořet příliš dlouho, spotřeba paliva je vysoká a musíme chodit přikládat i několikrát za noc. Proto již mnozí z nás vyměnili úspory za pohodlí a opustili tuhá paliva. Jde to však vyřešit i jinak.

Automatický kotel pomůže vyřešit mnoho starostí

Pokud chcete mít s vytápěním domácnosti méně starostí, nemusíte hned přecházet na jiný druh vytápění. Automatické kotle na tuhá paliva dokáží totiž ušetřit mnoho práce. Stačí pouze správně investovat do kvalitního kotle a příslušenství. Uvidíte, že tyto výdaje se vám vrátí v podobě velkých úspor na vytápění. Moderní kotle na tuhá paliva mají totiž vysoký výkon, maximální výhřevnost ze spalovaného materiálu a také ekonomický provoz. Pokud se ještě kotle na tuhá paliva správně nakombinují s ostatním příslušenstvím a kvalitními kouřovody, budete mít ušetřené velké množství starostí.

 

Stavba hrou nabízí kvalitní kotle do každého domu

Jestli chcete vybírat opravdu kvalitní kotle na tuhá paliva, obraťte se na společnost Stavba hrou. Zde totiž najdete automatické kotle na tuhá paliva mnoha podob. Všechny jsou vyrobeny uznávanými výrobci, kteří se soustředí především na kvalitu a dokonalou funkčnost kotlů. Velmi oblíbeným kotlem ze sortimentu je automatický kotel pro rodinné domy Ogniwo Eko. Ten slouží jako spolehlivý způsob vytápění domácnosti a může být využit i k ohřevu TUV. Díky řídící jednotce je jeho chod plně automatický. Minimální účinnost tohoto kotle je 83,3%. V kotli mohou být spalovány ořechy dřevěného uhlí, dřevěné peletky, ale také topné směsi. Automatický kotel se skládá z násypky, šnekového podavače s retortou, vlastního kotle a řídící jednotky.

Kompletní nabídku kotlů a příslušenství naleznete na www.stavbahrou.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *