Kvalitní a hloubkové čištění, impregnace podlah, voskování Brno

Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že by červené víno na plovoučce mohl být někdy problém. Vždycky jsem si myslela, že se to týká jen koberce, ale kdepak. Trošku jsme to manželově oslavě přehnali a vylilo se víno. Ale nějak to pořád nešlo úplně dolů, na podlaze stále zůstaval růžový flek. Nebyla jsem si jistá, jak to mám vyčistit, protože jsme se bála, abych podlahu nějak neponičila. Bylo potřeba zajistit její vyčištění úklidovou firmou, protože jsem se do toho opravdu nechtěla pouštět, protože ta podlaha byla drahá, a kdybych ji zničila, asi by mě trefil šlak. 

 

Sedla jsem si proto k počítači a na internetu narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace Brno, čištění podlah, voskování linolea. Po telefonu jsem se s nimi domluvila na všem potřebném jako je termín, cena a vysvětlila jim, co přesně se stalo a co potřebujeme. V domluvený den přijeli a dovezli si s sebou speciální přístroje, kterým podlahu a koberce vyčistili. Použili spolu se strojem i chemii, která krásně provoněla celý obývací pokoj.

 

Když jsem viděla konečný výsledek jejich práce, byla jsem nadšená nejen já, ale i manžel, protože zem byla jako ze škatulky. Tímto bych chtěla tuto firmu a jejich čištění podlah Praha všem vřele doporučit, protože s někým takovým jsem se dosud nesetkala. Přístup k práci byl velmi profesionální a bylo vidět, že zaměstnanci jsou velmi dobře proškoleni.

 

A ceny jejich služeb jsou podle mého názoru ještě přijatelné, když vezmu v potaz jejich kvalitu. Navíc byli velmi milí a ochotní, takže nemám jediný důvod, abych je nepodpořila napsáním této kladné recenze.

 

 

Můžu doporučit. Kotoučové, odborné čištění koberců a sedaček Brno

 

S kamarádkou jsme si otevřely malou studentskou kavárnu v takovém retro stylu, kde máme všude koberce. Přišlo nám to jako super nápad, že to bude dobře vypadat a tak podobně. Je fakt, že vypadají dobře, nebo aspoň vypadaly dobře, protože jejich údržba je opravdu něco hrozného. Vrchol všeho bylo, když jeden ze zákazníků na zem vylil čaj s rumem, kde toho rumu bylo na jeho přání opravdu hodně. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc nám to nešlo, protože koberec je spíš světlejších barev.

 

 

 

Shodly jsme se, že zainventujeme, že už to koberec stejně potřeboval a najmeme si na to úklidovou firmu. Začala jsem číst články, které lidé o firmách napsali a na základě toho jsem  vybrala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., metodické čištění koberců, sedaček Brno.

 

Komunikace s nimi byla naprosto bez problémů a jejich ochota a vystupování na mě udělaly velmi dobrý dojem. Domluvili jsme na druhý den, kdy přijeli k mojí matce domů a dali se ihned do práce. Práci měli hotovou za chvíli a koberec vypadal jako nový. Odvedli vážně skvělou práci.

 

Jejich čištění koberců Brno kotoučovým strojem dokázalo skutečný zázrak a také už mám jasno v tom, že když se mě kdokoliv zeptá, jestli neznám nějakou dobrou úklidovou firmu, tak určitě tato firma vyhrává. Navíc nabízí i řadu dalších úklidových služeb, jako je například mytí oken a odstranění plísně, které taky určitě vyzkoušíme. Jejich zaměstnanci jsou velmi milí a profesionální, takže A SERVIS všem vřele doporučuji, protože nás nenapadá nic, co bychom jim mohli vytknout. Firem je dneska hodně, ale takových, jako je tato, už hodně málo.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *