LSG je schváleno i pro prostory na skladování potravin. Likvidace, nátěr proti plísni Praha

Před třemi týdny mi volala babička. Byla vystrašená a nešťastná, protože se jí ve spíži neustále tvoří plíseň. Snažila se ji zlikvidovat Savem, ale po chvíli byla plíseň na zdi znovu. Ve spíži babička uchovává jídlo, takže je opravdu velmi nežádoucí, aby se na takových místech plíseň držela. Bylo nutné najít nějaký účinný způsob, jak plíseň ze spíže odstranit. Musel být ale zároveň i šetrný a zdraví nezávadný. Doufala jsem, že i na takovou činnost najdu na internetu odborníky. Sama jsem si na to netroufala, navíc bych to dělala stejně jako babička, Savem.

Na internetu jsem ale takových odborníků moc nenašla. Spíš jen babské rady, které asi ve výsledku moc účinné nejsou. Hledala jsem tedy dál. Už jsem to chtěla vzdát, když se najednou objevila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce, odstranění, likvidace, plísně Praha a proti plísňový nátěr LSG. Na stránkách této firmy jsem se dočetla, že kromě odstranění plísně aplikuje i protiplísňový nátěr LSG. Díky tomuto nátěru se plíseň na zdi už neobjeví a je možné jej použít i v potravinářství. Tato firma mi přišla jako poslední záchrana. Opsala jsem si číslo a další den ráno jsem zavolala na centrálu. Vysvětlila jsem jim babiččin problém s plísní a hned mi bylo řečeno, že vše bude v pořádku a že odstranění plísně bude pro zaměstnance A SERVISU hračka. Domluvila jsem si tedy termín realizace mé poptávky.

Do tří dnů byli pracovníci u babičky. Nejprve jí všechno vysvětlili a pak se pustili do práce. Když mi babička pak ten den večer volala, tak měla velkou radost nejen z přístupu pracovníků A SERVISU, ale také z odvedené práce. Já bych tímto chtěla firmě A SERVIS za babičku i za sebe poděkovat. Je to opravdu profesionální a bezkonkurenční firma.


Odborné rotační čištění koberců Praha 3

Jsem majitelem menší restaurace, ve které mám všude na podlaze koberce. Mají sice tmavší barvu, takže není třeba je čistit tak často, protože na nich špína nejde tolik vidět, ale i tak je potřeba je jednou za čas nechat pořádně vyčistit. A s touto záležitostí se už vždy obracím na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Praha 3.Koberce jsem si od nich nechal čistit už několikrát a vždycky jsem s nimi spokojený ve všech ohledech. Na čištění naštěstí místo extraktoru používají strojovou metodu mechanického čištění, takže na kobercích nezůstávají po čištění nežádoucí fleky. S jejich zaměstnanci jsem také nikdy neměl nejmenší problém, naopak, jsou to všichni velmi milí, vstřícní a profesionální lidé, kteří za sebou vždy nechají kus poctivě odvedené práce a jsou velmi opatrní při stěhování nábytku, který v restauraci mám.

Jejich jedinou, na první pohled, nevýhodou je cena jejich služeb. Jsou dražší než většina úklidových firem, ale za to jejich čištění je opravdu kvalitní a vydrží dlouho i na frekventovaných místech a nově vzniklá špína se mnohem snáze odstraňuje, takže se vám to ve výsledku nakonec vyplatí i finančně. Někdy člověk nad tím musí přemýšlet víc do hloubky a nenechat se hned odradit cenou. Navíc já stejně patřím k lidem, kteří si za kvalitní služby rádi připlatí a tato firma je pro mě zárukou kvality ve všech ohledech, proto jsem maximálně spokojený a rozhodně jejich službu čištění koberců Praha můžu všem doporučit. Dále A SERVIS nabízí i řadu dalších služeb, jako je mytí oken a výloh, což se rozhodně také hodí, především pokud je váš podnik u silnice.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *