Na odstraňování graffiti volte profesionály. Výškové čištění fasád Praha 4

Bydlíme v řadovém domku v Praze a během noci nám vandalové počmárali plastová garážová vrata i část fasády domu. Jasně, pro sprejery úžasná zábava a jakési zadostiučinění proti dospělým, ale jsou s tím sakra problémy a starosti, protože odstraňování graffiti není žádná sranda a stojí to čas a hlavně hromadu peněz.

 

Nejprve jsme poničení majetku nahlásili na policii a podali jsme trestní oznámení na neznámého pachatele. Bohužel policie nemá přímé důkazy ani svědky, tudíž pachatel je téměř nedostižitelný, což se stejně dalo čekat, protože takových pobudů je několik a policisté sami říkali, že těchto případů jsou mraky. Nezbývalo nám tedy nic jiného, než zajistit odstranění graffiti vlastními náklady. A když už jsme věděli, že za to budeme muset vyhodit peníze, chtěli jsme se obrátit skutečně na někoho, u koho budeme mít jistotu, že se ta investice vyplatí, proto jsme prvně dlouho hledali na internetu.

 

A nakonec jsme se rozhodli pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, odstraňování graffiti Praha 4, která provádí odstraňování těchto pouličních výtvorů neznámých „umělců“. Zaměstnanec firmy přijel vše nafotit, změřit a zjistit stupeň poškození. Dle poškozeného materiálu a zapití spreje do omítky se následně volí vhodný odstraňovač. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a všech ostatních náležitostech. Byli jsme upozorněni, že vzhledem k tomu, že fasáda ani garážová vrata nebyla předtím ošetřena speciálním ochranným nátěrem, půjde sprej odstranit jen částečně a bude nutné jej ještě přetřít.

 

Z plastových vrat se podařilo graffiti odstranit poměrně dobře, na fasádě ale zůstaly viditelné stíny. Zaměstnanci A SERVISU nám pomohli s výběrem nejvhodnějšího odstínu fasádní barvy a přetřeli celou přední fasádu našeho domu do výše oken. Po nějakých malůvkách potom nezůstaly ani stopy.

Výškové mytí výloh, střešních oken, zimních zahrad, atrií. Práce ve výškách Praha 5

Dobrý den,

 

jsem dlouhodobou a spokojenou zákaznicí úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 5, výškové práce mytí výloh, oken, pro její služby, velmi příjemné vystupování a profesionalitu zaměstnanců bych ji chtěla všem vřele doporučit, předně službu mytí oken Praha, kterou využívám. Našla jsem ji náhodou na internetu a určitě se tady najdou tací, kteří by to považovali za risk a za možná zbytečně vyhozené peníze. I já jsem se toho zezačátku obávala. Ale nakonec jsem se na doporučení od známých přece jen odhodlala vyzkoušet ji a dodnes jsem svým kamarádům vděčná, že mě ukecali.

 

Moje okna pracovníci A SERVISU umyli tak, že jsou jako zrcadlo a manžel se mi vždycky směje, že kdykoliv projdu, tak do nich na sebe čučím. Rámy oken vyčistili samozřejmě taky a jsou stejně dokonalé čisté jako naše okna. Dále máme na střeše prosklené tabule, které už nejdou moc otvírat, takže byly z venku už vážně hrozně moc špinavé a zaprášené, že se přes ně už ani nedostávalo světlo. Ale jeden z pracovníků se nám ochotně nabídl, že okna umyje. Byl velmi šikovný a hlavně měl k dispozici teleskopickou tyč a bylo vidět, že práce ve výškách je pro něj hračka.

 

 

Z takto skvěle odvedené práce jsem byla velmi nadšená, ale velkou radost mi udělala i vlídnost a ochota. V dnešní uspěchané době, kde vládne hlavně byznys, není zrovna jednoduché se potkat se zaměstnanci, kterým jde jen o to, co nejrychleji udělat svoji práci a nehledět přitom na výsledek. Jsem s nimi spokojená opravdu ve všech ohledech a není nic, co bych jim mohla vytknout, proto jim touto cestou děkuji.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *