Po práci – legraci!

To ale platí jen v případě, že jsme práci správně ukončili a pracovní prostředí po nás zůstalo čisté a uklizené. To přeci učíme naše děti už od mala, a co se týče dílny, platí to dvojnásob. Tady nám totiž vznikají nečistoty, kvůli kterým se můžeme nepříjemně zranit. Navíc komu by se příště chtělo práci začínat v dílně, kde není čisto. Když jsme byli malí, stavěli jsme si bunkry – ať už na zahradě, v lese anebo v dětských pokojích z gauče a pár dek. V bunkrech jsme se mohli schovat a věnovat se v klidu tomu, čemu jsme chtěli. Když jsem stavěl dům, bylo jasné, že si svůj bunkr udělám i tady. Tentokrát už nemusel být z dek nebo větví – postavil jsem si pořádnou dílnu. Rád se tu schovám a uspořádávám si při práci myšlenky. Když z toho nakonec ještě vzejde nějaký šikovný výrobek, nemám z toho radost jen já, ale také celá moje rodina. Když při práci hobluji, řežu nebo vrtám, potřebuji pak vše pořádně uklidit a vrátit vše do původního stavu. Úklid, je však již méně lákavou aktivitou. Úklid doma má pod palcem hlavně má žena a tam nečistoty nejsou tak urputné, jako ty, co vznikají při práci. Nepořádek v dílně si žádá opravdu výkonného pomocníka, tím je multifunkční vysavač.

Multifunkční vysavač Kärcher WD 5 Premium (cena 4990 Kč)  si bravurně poradí nejen s nečistotou v bytovém interiéru, ale i v dílně či na zahradě. Vysaje hobliny či piliny, kamínky, písek i hlínu. Využití pro něj najdete nejen v dílně, ale také v garáži i okolo domu. Bez námahy odstraní například i vylitou tekutinu. Poradí si i s hůře přístupnými místy, kde se nečistoty usazují. Zvolením režimu fukaru nečistoty můžete vyfouknout a poté v režimu vysavače jednoduše vysát.

Vysavač Kärcher WD 5 Premium má extrémně vysoký sací výkon při spotřebě pouhých 1100 W. Mezi praktické vymoženosti patří inovativní technika odnímání filtru, která umožní pohodlné vyjmutí filtru vyklopením filtrační kazety.

S integrovanou funkcí mechanického oklepu filtru lze zašpiněný filtr stisknutím tlačítka účinně vyčistit silnými pulzními nárazy vzduchu. Díky tomu rychle obnovíte sací výkon vysavače. Přepínatelná podlahová hubice se dvěma gumovými a dvěma kartáčovými pásky a nová hadice zajistí naprosto vzorové zachycení nečistot všeho druhu a nabízí nejvyšší čisticí komfort. Dalším benefitem přístroje je parkovací poloha i praktická úschovna kabelů a příslušenství přímo na přístroji.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *