Proč jsem na zařizování hypotéky ušetřila

bn-gepard-new-size
Pokud chceš bydlet, musíš si zařídit hypotéku – to znělo ze všech stran. I když jsem si zpočátku myslela, že pronájem všechno vyřeší, nakonec jsem se pro hypotéku rozhodla i já. Budu přece jen ve vlastním. Když jsem se do zařizování hypotéky pustila, opravdu rychle jsem narazila. Neochota bankovních úředníků, přehnané požadavky, složité papírování. Nakonec jsem ale vše zvládla bez starostí a získala nejvýhodnější podmínky…
 
Když chcete zařídit hypotéku, musíte se připravit na celou řadu nepříjemností. Čeká vás složité papírování, časté chození na úřady a tak i velká ztráta času. A kdo si může dovolit, brát si neustále v práci volno s tím, že potřebuje jít do banky. Já tedy ne a proto jsem hledala možnosti, jak hypotéku zařídit rychle a bez problémů. Na doporučení jsem kontaktovala makléře z Gepard Finance a bylo to jistě ten nejlepší krok, který jsem mohla udělat.
 
Makléř zjistil moje možnosti, kontaktoval banky a rychle mi tak podal přehled možností, za kterých je pro mě hypotéka možná v jednotlivých bankách. Společně jsme potom vybrali nejvýhodnější řešení. I potom mi makléř v mnohém pomohl. Všechno potřebné papírování si vzal na starost a vyřídil i jednání v bance. Já už jsem se jen těšila na podpis smlouvy. Makléř mi dopředu řekl, jaké poplatky budu či nebudu muset hradit, jednal fér, což bylo pro mě příjemné. Navíc jsem si i díky němu uvědomila, jak důležité je pojištění rizik. I s jeho vyřízením mi makléř pomohl.
 bn-gepard-new-size
Pokud chcete zařídit hypotéku snadno a výhodně, doporučuji Gepard Finance, mně se jejich pomoc vyplatila! 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *