Svatební židle Chiavari Tiffany

Svatební židle Chiavari jsou bezpochyby jedny z nejoblíbenějších židlí, které se pro obřad vybírají. A nemyslíme tím jen Polsko, ale celý svět. Právě proto jsou tyto židle v mnoha zemích velmi ceněné.

 

Proč jsou svatební židle Chiavari Tiffany tak oblíbené?

Jistě je o ně takový zájem kvůli bohaté historii těchto židlí a skutečnosti, že jsou například nepostradatelnou součástí každého ceremoniálu v Bílém domě. Na svatbě manželů Kennedyových byla také křesla Chiavari, a jak víme, paní Kennedyová byla považována za ikonu dobrého stylu. Tyto židle byly vyrobeny v malé vesnici v Itálii a na žádost starosty je vyrobil truhlář z této vesnice. Od té doby se židle Chiavari začaly prodávat a v 70. letech se staly senzací ve Spojených státech a poté i v dalších zemích. Ani Polsko nezůstalo k tomuto stylu lhostejné a dnes jsou i u nás nejčastěji volenými židlemi pro svatby. Při výběru konkrétního modelu židlí Chiavari se zohledňují zejména židle Chiavari Tiffany.

 

Svatební židle Chiavari Tiffany – charakteristiky

Svatební židle Chiavari Tiffany jsou ideální volbou pro každou oslavu, samozřejmě včetně svatby. Jsou vyrobeny z lehkého a odolného materiálu, takže se velmi snadno staví. Jsou k dispozici v různých barvách, a proto je lze přizpůsobit jakémukoli stylu a barevnému schématu svatby. Židle Chiavari Tiffany mohou být zlaté, stříbrné, bílé, dřevěné a v mnoha dalších odstínech. Lze je snadno sladit s elegantními sedadly v barvě podle vašeho výběru a jejich design umožňuje například použití ozdobných stuh. Po technické stránce zajišťuje speciální povrchová úprava nohou, aby nedošlo k poškrábání podlahy a k hluku při pohybu židle. Jsou lehké a snadno se přepravují a skladují. Díky tomu, že je lze stohovat až na 11 kusů, nezabírají mnoho místa a lze je rychle a pohodlně přepravovat. Velmi důležitým bodem je, že navzdory jejich vysoké popularitě lze tyto židle pořídit za přijatelnou cenu. Pokud však nechcete kupovat, můžete snadno najít společnosti, které pronajímají židle Chiavari Tiffany na svatby. Jedná se o zajímavé řešení, protože půjčovna se postará o celý proces přivezení a uspořádání židlí a po skončení obřadu je složí a odveze. Jsou židle Chiavari Tiffany dobrou volbou na svatbu? Bez pochyb můžeme říci, že jsou perfektní volbou. Pokud tedy hledáte židle na párty, model Chiavari jistě splní všechna vaše očekávání a potřeby. Židle upoutají pozornost vašich hostů a stanou se středobodem výzdoby vašeho sálu. Navzdory své jednoduchosti vypadají nesmírně elegantně. Kromě toho jsou pohodlné a velmi funkční. Řekněte ANO židlím Chiavari a užijte si svůj nejkrásnější den ve výjimečném stylu.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *