Tepelné čerpadlo Daikin Altherma! Nově i v nízkoteplotním provedení!

Čerpadla značky Daikin jsou obecně považovány za velmi propracovanou a kvalitní značku čerpadel nejen na našem, ale i evropském trhu. Zřejmě nejlepších výsledků u odborníků i u veřejnosti dosahují čerpadla Daikin Altherma. Při jejich vývoji jsou vždy zohledňovány požadavky uživatelů i požadavky moderní architektury. Nejnovějším druhem v nabídce je nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin Altherma. Tento model disponuje čtyřmi základními přednostmi, které ocení každá domácnost. Jaké přednosti to jsou?

 

1.Udržuje optimální pohodlí i při šetření provozních nákladů

Už se nemusíte rozhodovat mezi komfortem a úsporami. Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma dokáže zajistit maximální tepelný komfort i při minimálních provozních nákladech. Důmyslná technologie dokáže přizpůsobit výkon požadavkům konkrétní domácnosti, jsou využívány komponenty, které šetří energii a řízení je velmi jednoduché.

 

2.Ovládání pomocí intuitivního ovladače

Ani k řízení tak propracovaných tepelných čerpadel, jako jsou nízkoteplotní Daikin Altherma, není zapotřebí žádné několikadenní školení. Daikin Altherma využívá unikátní ovládání s rozšířenou funkcí úspory energie. Vše se zobrazuje na velkém panelu displeje. Ovládání je velmi snadné a intuitivní.

 

3.Vyvíjené do moderních novostaveb a nízkoenergetických domů

Požadavky na snížení ekonomické náročnosti budov jsou v současné architektuře stále vyšší. Nízkoteplotní Daikin Altherma je vyvinuté tak, aby snižovalo energetickou náročnost vašeho domu. Skvěle se hodí i pro nízkoenergetické novostavby rodinných domů. Dokáže interiér vytápět, ochlazovat a ještě poskytuje ohřev teplé vody.

 

4.Stará se o ohřev teplé vody

Kompaktnost a více systémů v jediném produktu. Daikin Altherma dokáže zajistit také ohřev teplé užitkové vody pro domácnost a ještě více tak šetří náklady na její provoz. To vše díky vnitřní jednotce, které se o ohřev teplé vody dokáže postarat. I vnitřní jednotka s malým půdorysem dokáže velké věci.

Detailní informace o tomto tepelném čerpadle najdete na www.daikin.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *