Vlhkost je pro ploché střechy největším nepřítelem

Ploché střechy na rodinných domech i bytových domech musí střechu chránit zejména před pronikáním vlhkosti. Na plochých střechách se totiž vlhkost drží nejdéle a je tedy potřeba, aby hydroizolace byla v perfektním stavu. Pokud hydroizolace na střechách není v dokonalém stavu, propouští vlhkost do struktury stavby a také do interiéru. vznikají nemalé problémy, které se odstraňují jen velice složitě.
 
Zima naruší hydroizolaci ještě více
hydroizolace plochých střechPokud hydroizolace střech je před zimou porušena, jedná se o velmi špatný jev. Vlivem mrazu totiž porušená hydroizolace ještě více popraská a dostane se do ní více vlhkosti. Po zimě je tedy možné, že nebudete muset řešit jen problémy s nekvalitní hydroizolací, ale také s vlhnutím zdiva. To by byly zbytečné náklady navíc. Pokud stihnete nechat vyměnit nebo opravit hydroizolaci na střeše ještě do zimy, můžete se těmto problémům vyhnout. Stačí jen vybrat správnou firmu, která se na hydroizolace plochých střech specializuje a využívá jen ty nejlepší prostředky.
 
Hizol s.r.o. je na hydroizolace specialistou
Jestli hledáte opravdu spolehlivou společnost v oboru hydroizolací, můžete se spolehnout na Hizol s.r.o. tato firma je totiž specialistou na hydroizolace plochých střech na našem trhu. Hydroizolace provádí pomocí moderních metod a postupů s vysoce kvalitními fóliemi ALKORPLAN. Právě fólie ALKORPLAN jsou vysoce kvalitním hydroizolačním prostředkem s velkou odolností proti vlhku a všem ostatním povětrnostním vlivům. Jsou schopny skvěle odolávat i velkým teplotním výkyvům bez známek poškození. Společně s odbornou aplikací a pokládkou od společnosti Hizol s.r.o. vznikne na vaší střeše opravdu kvalitní hydroizolační vrstva.
 
Kompletní informace najdete na www.hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *