Rodinný dům v roce 2012

Víte jak začít při stavbě rodinného domu? Co všechno budete potřebovat před samotnou stavbou? Kde seženete veškeré potřebné stavební informace? Jak se vyřizuje stavební povolení? Kde získáte dostatek peněz na dokončení stavby? Točí se vám z toho hlava již teď? Nemusí. Přestože stavební příprava zabere mnoho času, nemusíte se ničeho obávat. Obraťte se na profesionály ze společnosti Ekonomické stavby s.r.o. a budete moci klidně spát.

Program Maximální služba

Příprava stavby je nesmírně důležitá a nelze ji podcenit ani nikterak obejít. Specialisté Ekonomických staveb v rámci programu Maximální služba připraví dokonalý projekt vašeho domu, zajistí všechny potřebné dokumenty pro vydání stavebního povolení a ještě pro vás dokážou vyjednat nejvýhodnější podmínky financování, pokud si to budete přát nebo potřebovat. K žádosti o stavební povolení je zapotřebí doložit až 47 různých dokladů a potvrzení. Že na to nemáte čas? Nevadí. Stanete-li se klienty Ekonomických staveb, nemusíte nic řešit. Vydání stavebního povolení pro vás zdarma zajistí.

Každý dům je jedinečný nejen svým tvarem, velikostí, dispozičním řešením, ale i svým usazením do terénu. Projektanti Ekonomických staveb vám připraví projekt vašeho rodinného domu na míru, tedy přesně podle vašich přání a představ. Individuální projekt nabízí Ekonomické stavby svým klientům samozřejmě také zdarma, jako ostatně i jiné služby, které jsou se stavbou rodinného domu spojené. Klient tak ušetří zhruba 250 000 Kč na představební přípravě.

Každý klient Ekonomických staveb má přiděleného svého osobního manažera projektu, s nímž bude řešit vše, co se týká přípravy a následně i samotné stavby. Vzhledem k tomu, že jsou v Ekonomických stavbách zaměstnáni jen lidé, kteří dělají svoji práci rádi, budou vám ve všem nápomocni. Zároveň máte jistotu, že budete jednat vždy se stejným člověkem, který bude mít o pracích prováděných na vašem domě ty nejnovější informace. Tuto službu vám rovněž neúčtují.

 

Program Rychlé řešení

Program Rychlé řešení je vhodný především pro ty klienty, kteří si vyberou svůj dům z katalogu Ekonomických staveb a nepožadují na něm žádné další úpravy. Ekonomické stavby nabízejí přes 600 hotových neboli typových projektů. Vybírat je můžete na webových stránkách v kategorii DOMY nebo v tištěném katalogu, který všem zájemcům bezplatně na vyžádání zašlou domů. Pokud si takový dům vyberete, ušetříte čas při projektování vámi vymyšleného domu, získáte tak dříve stavební povolení a budete i dříve bydlet. Takto ušetřený čas budete moci využít ve svém rodinném domě, například prací na zvelebování své zahrady.

Stavební společnost Ekonomické stavby s.r.o. má pro své klienty připravené i další výhodné a zajímavé programy, které vám mohou pomoci postavit váš vysněný rodinný dům co nejdříve, nejlépe a za velmi příznivé ceny.

 

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

 

Pro další informace prosím kontaktujte:

 

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz„>info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *