Trápí vás úniky tepla stropem? Teplo může unikat, i když je půda zateplená!

Tento problém se týká zejména oblasti starších rodinných domů a objektů. Možná jste si i vy mysleli, že když na půdě vidíte vrstvu izolačního materiálu, že teplo tudy unikat nemůže a dále jste tuto situaci neřešili.
 
Po zahájení vytápění domova jste možná zjistili, že realita je zcela jiná a teplo stropem přeci jen uniká. Většina izolačních materiálů, které se dříve k zateplení stropů a půd využívaly podléhá stáří. Jejich izolační účinky nejsou dostatečné a teplo může každý rok unikat ve stále větším množství. Jak tuto situaci řešit?
  
Řešení jsou 2 – vyhodit izolaci a dát novou nebo navýšit stávající izolaci
Pokud chcete zabránit velkým únikům tepla stropem a zmírnit také finanční výdaje na vytápění máte na výběr ze dvou základních možností. Můžete stávající izolaci odebrat a zlikvidovat. Na její místo potom může přijít některý z moderních druhů zateplení stropu, který nepodléhá stárnutí a dosahuje vysokých izolačních parametrů. Můžete také pouze navýšit stávající izolaci stropu a zvýšit její izolační schopnosti. Tento postup znamená méně práce s likvidací a odvozem staré izolace. Nejsou k němu ovšem vhodné všechny druhy izolací.
 
foukaná izolace
 
Foukaná minerální izolace dokáže obě metody
Jedním ze způsobů izolací, které mohou být využity pro oba případy jsou foukané minerální izolace. Na půdě vytvoří souvislou vrstvu izolačního materiálu s vysokou izolační schopností. Při realizaci nevznikají žádné tepelné mosty, kterými by mohlo teplo unikat. Tato metoda může být využita při instalaci nové izolace i při navýšení stávající izolace na půdě. Dosahované výsledky jsou velmi dobré  v obou případech.
 
foukaná izolace
 
Obraťte se na profesionály! Obraťte se na Foukané Izolace s.r.o.
Pokud chcete pro zateplení stropů pomocí foukané izolace volit opravdu spolehlivou firmu, můžete se obrátit na společnost Foukané Izolace s.r.o. Ta v tomto oboru působí již více, než 16 let. Pro izolaci stropů je využívána foukaná minerální vlna od předních světových i tuzemských výrobců. Tento materiál neztrácí časem své izolační schopnosti ani objem. Jeho izolační účinky jsou tedy stejné, jako první den po realizaci. Materiál je odolný proti plísním, škůdcům, houbám, není nasákavý ani hořlavý.
 
Kompletní informace o materiálu a o možnostech zateplení najdete na www.foukaneizolace.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *