Zátěžové PVC podlahy Gerflor DesignTime do každého objektu

Dávno neplatí, že PVC podlahy jsou nemoderní podlahovou krytinou. Pokud nemáte peněz nazbyt, ale chcete zvelebit a zrekonstruovat svou domácnost, jsou PVC podlahy tou správnou volbou. Významným výrobcem je společnost Gerflor, která přináší svým zákazníkům kolekci pod názvem DesignTime.

 

PVC podlahy s celoplošným lepením

PVC podlahy se vyrábějí z polyvinylchloridu a patří mezi měkčené podlahy. Zakoupíte je nejčastěji v rolích, které jsou různě široké a na podlahu se lepí. Díky tomu můžete tuto podlahu položit i do prostornějších místností, kde bude podlaha vypadat celistvě a nebudou ji narušovat spoje mezi jednotlivými částmi. Důležité však je položit ji na dokonale rovnou podlahu.

 

PVC podlahy DesignTime nejen pro bytové prostory

PVC podlahy DesignTime naleznou své uplatnění i pro komerční použití a v oblastech s těžkým provozem, neboť patří mezi vysoce zátěžová lina. To ale neznamená, že je nemůžete položit i na podlahy ve své domácnosti. Naopak jsou ideální do chodeb nebo garáží, kde jsou na podlahy kladeny vyšší nároky a lehce se zašpiní. Síla nášlapné vrstvy je 0,7 mm a celková tloušťka lina 2,25 mm. Zakoupíte je v rolích o šířce 2 a 4 metry.

 

Dekory PVC podlah DesignTime a jejich vlastnosti

A z jakých dekorů PVC podlah DesignTime můžete vybírat? Vaši domácnost zdokonalíte jedním z 15 dekorů dřeva nebo 5 minerálních vzorů. Povrchová úprava PUR prodlužuje životnost lina a napomáhá k tomu, že se dobře udržuje. Navíc zamezuje tomu, aby do jeho pórů pronikala špína. Tím nedochází k zašlapávání nečistot. Zároveň je povrchová vrstva ošetřena speciálním nátěrem bránícím šíření plísní a bakterií. Pokládka PVC podlah však není jednoduchá a svěřte ji raději odborníkům.

Ať už dáte přednost PVC podlaze DesignTime v dekoru dřeva nebo minerálů, s výsledkem i užitnými vlastnostmi budete spokojeni!

Více na: www.svetpodlah.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *