Jak vybrat domovní čističku odpadních vod?

Domovní čistička odpadních vod se využívá stále častěji. Hlavním důvodem je především i rozšiřování měst a obcí do míst, které nejsou vybaveny možností napojení na centrální kanalizaci. Čím větší je poptávka, tím větší je i nabídka. Musíme se ale naučit rozlišovat ty čističky, které jsou opravdu kvalitní od méně kvalitních modelů. Rozdíly nejsou vidět na první pohled, ale zejména v technických parametrech.
 
Čističky by měly být ekologické a ekonomické
Při výběru domovní čističky odpadních vod byste měli brát v potaz především tyto dvě normy. Čističky by měly dokázat dokonale vyčistit odpadní vodu z domácností. Tím nebudeme tolik zatěžovat naše životní prostředí a budeme vracet přírodě vodu zpět čistou. Navíc bychom měli myslet i ekonomicky. Provoz čističky by neměl příliš finančně zatěžovat naší domácnost. Spotřeba elektrické energie na povoz čističky by měla být minimální. Pouze čističky, které budou splňovat oba tyto parametry mohou v domácnostech dokonale odvézt svou práci a přinést potřebný užitek. Kde je najít?
 
domovní čistička odpadních voddomovní čistička odpadních vod
 
Ideálním řešením je AS-VARIOcomp K ECO od společnosti ASIO
Čistička odpadních vod AS-VARIOcomp K ECO je velmi spolehlivým výrobkem prověřené společnosti ASIO, spol. s r.o.. Jedná se o čističku, která splňuje veškeré parametry pro využívání u rodinných domů nebo rekreačních objektů. Její hlavní přednosti jsou v nízké spotřebě elektrické energie na provoz, jednoduché obsluze a skvělých čistících vlastnostech. Tento model lze také jednoduše předělat na typ ULTRA. S typem ULTRA může být vyčištěná voda z čističky znovu využita, jako užitková voda v domácnostech. K čistírně AS-VARIOcomp K ECO firma ASIO dodává automaticky osvědčení a certifikaci, přesně podle legislativy EU. Zákaznická podpora a servis jsou poskytovány po celém území České republiky.
 
domovní čistička odpadních voddomovní čistička odpadních vod
 
Kompletní informace naleznete na www.asio.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *