Hydroizolace střech vás ochrání

Dům by se měl opravovat od střechy nebo při jeho výstavbě na tuto část myslet nejvíce. Jen tak si zajistíte bezproblémové bydlení či podnikání se svými zaměstnanci. Pokud potřebujete stavbu zajistit před vlhkem, obraťte se na Hizol.
 
Efektivní hydroizolace střech
Profesionální hydroizolace střech přináší do světa výstavby domů zcela nový rozměr komfortní nástavby. Tato speciální technologie je vhodná jak pro úplně nové domy, tak pro domy starší i staré, které potřebují urychleně výpomoc s vlhkem. Základem se tak stává válcovaná, laminovaná fólie, která je celkem podobná měkčenému PCV. Ano, i tak tenký materiál, který na první pohled nevyvolává v zákazníkovi důvěru, dokáže vaší střechu ochránit na desítky let dopředu. V nabídce máme velmi široký výběr sortimentu, takže žádný tvar střechy pro nás není problém, ale výzvou.
 
hydroizolace střechhydroizolace střech
 
Bez hydroizolace to nebude ono
V tomto oboru nejsme žádným nováčkem a dalo by se říci, že patříme k nejzkušenějším společnostem na českém trhu. Hydroizolace střech je naší pracovní náplní již od roku 1996. Není nám cizí ani výstavba bazénů, hydroizolace teras nebo zahradní jezírka. Nabízíme široké spektrum služeb, které se hodí do každého realizovaného snu. Hydroizolaci provádíme jak na rovných, tak i šikmých střechách. Naše fólie ustojí klimatické podmínky od -30°C až do +80°C
 
hydroizolace střechhydroizolace střech
 
V případě zájmu navštivte internetové stránky hizol.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *