Jak vybrat domovní čističku odpadních vod?

Domovní čistička odpadních vod se využívá stále častěji. Hlavním důvodem je především i rozšiřování měst a obcí do míst, které nejsou vybaveny možností napojení na centrální kanalizaci. Čím větší je poptávka, tím větší je i nabídka. Musíme se ale naučit rozlišovat ty čističky, které jsou opravdu kvalitní od méně kvalitních modelů. Rozdíly nejsou vidět na první pohled, ale zejména v technických parametrech.
 
Čističky by měly být ekologické a ekonomické
Při výběru domovní čističky odpadních vod byste měli brát v potaz především tyto dvě normy. Čističky by měly dokázat dokonale vyčistit odpadní vodu z domácností. Tím nebudeme tolik zatěžovat naše životní prostředí a budeme vracet přírodě vodu zpět čistou. Navíc bychom měli myslet i ekonomicky. Provoz čističky by neměl příliš finančně zatěžovat naší domácnost. Spotřeba elektrické energie na povoz čističky by měla být minimální. Pouze čističky, které budou splňovat oba tyto parametry mohou v domácnostech dokonale odvézt svou práci a přinést potřebný užitek. Kde je najít?
 
domovní čistička odpadních voddomovní čistička odpadních vod
 
Ideálním řešením je AS-VARIOcomp K ECO od společnosti ASIO
Čistička odpadních vod AS-VARIOcomp K ECO je velmi spolehlivým výrobkem prověřené společnosti ASIO, spol. s r.o.. Jedná se o čističku, která splňuje veškeré parametry pro využívání u rodinných domů nebo rekreačních objektů. Její hlavní přednosti jsou v nízké spotřebě elektrické energie na provoz, jednoduché obsluze a skvělých čistících vlastnostech. Tento model lze také jednoduše předělat na typ ULTRA. S typem ULTRA může být vyčištěná voda z čističky znovu využita, jako užitková voda v domácnostech. K čistírně AS-VARIOcomp K ECO firma ASIO dodává automaticky osvědčení a certifikaci, přesně podle legislativy EU. Zákaznická podpora a servis jsou poskytovány po celém území České republiky.
 
domovní čistička odpadních voddomovní čistička odpadních vod
 
Kompletní informace naleznete na www.asio.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *