Proč je správnou volbou čistírna odpadních vod od Ekoplast?

Pro nákup čistíren odpadních vod bychom vždy měli volit společnosti, které jsou v tomto oboru opravdovými odborníky. Společnost Ekoplast patří v tomto oboru k nejzkušenějším a nejkvalitnějším společnostem na našem trhu. Čistírny odpadních vod jsou hlavní náplní této společnosti. Díky nashromážděným zkušenostem, využití prvotřídních materiálů a moderní výrobě jsou čističky od Ekoplast špičkou ve svém oboru.
 
Čistírny ČOV BIOFLOW A jsou vlajkovou lodí pro rodinné domy
čovSpolečnost Ekoplast čistírny Telč nabízí pro rodinné domy čistírny ČOV BIOFLOW A,. Jedná se o typovou řadu čistíren odpadních vod z kategorie mechanicko-biologických. Tato řada je přímo určena pro použití rodinných domů a rekreačních objektů. Hlavní prioritou této čistírny je ekonomický a nenáročný provoz. Mohou být do ní vypouštěny odpadní vody z koupelen, sociálních zařízení, kuchyní a myček nádobí. Ovšem pozor! Pokud máte doma drtič odpadů, nemůže být v kombinaci s touto čistírnou využit. Čističky neobtěžuje hlukem ani zápachem. Účinnost čištění je až 98,4%.
 
Z čeho se skládají čističky ČOV BIOFLOW A?
Na výrobu čističek ČOV BIOFLOW A je použit vysoce kvalitní polypropylen. Z tohoto materiálu je vyroben celoplastový kontejner, který je dělen přepážkami na jednotlivé oddělené prostory. Každý prostor má odlišné funkce a účely a proto je osazen i příslušným vybavením. Samozřejmě také ve vysoké kvalitě. Jednotlivé části čistíren tvoří usazovací a dosazovací prostor, aktivace, skladovací prostor pro kal a víko. Na dosažení jednoduchého a účinného provozu je využita technologie jemnobublinné aerace s nitrifikací. Sídlem společnosti je Telč, ale není problém si objednat čističku i z jiného města nebo předměstí. Pokud hledáte čistírny odpadních vod Třebíč, čističky Nové Město na Moravě, čističky Pelhřimov nebo čističky Jindřichův Hradec, můžete se na Ekoplast vždy spolehnout. Platí se pouze doprava, která stojí pouhých 10Kč/km (z Telče).
 
Kompletní informace naleznete na www.ekoplast.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *