5 kroků k dokonalému osvětlení do kuchyně

Patří mezi nejdůležitější místnosti našich domovů. Soustředí kolem své osy veškeré dění a poskytuje zázemí pro celou řadu běžných zvyklostí. Kuchyňský prostor poskytuje přesně takový komfort a možnosti, jaké mu dovolíme a věřte, že bez perfektního osvětlení na správných místech toho docílíte jen ztěžka. Proto se vydejte po našich stopách a udělejte důležitých pět kroků vedoucích k vaší plné spokojenosti při návrhu a realizaci osvětlení do kuchyně.

 

Hlavní osvětlení kuchyně

Tvoří dominantu celého prostoru a tradičně se jím stává závěsné svítidlo. V případě bodového toku světla si promyslete nasměrování, aby důležité plochy nebyly zahaleny do stínu. Pro sváteční příležitosti nebo rodinné večeře skvěle poslouží lampa s regulací intenzity světla. Pro centrální zdroj světla zvolte teplý bílý odstín, který dokáže navodit dokonalou odpočinkovou atmosféru.

 

LED osvětlení pro prostornější kuchyň

Prostornější kuchyně vyžadují trochu více světla, proto se jako optimální řešení nabízí LED kuchyňské osvětlení s více rameny. Jednotlivé paprsky pak jednoduše namíříte do přesně požadovaných míst. O poznání komfortnější způsob, který nevrhá stíny a podsvicuje místnost jako celek nabízí LED bodové osvětlení.

 

LED bodové osvětlení i na linku

LED bodová svítidla nabízejí hospodárný provoz a navíc dokážou vnést světlo do přesně vytipovaných míst. Společně pak vytvářejí pocit jednolitého osvícení bez rušivé stínohry a zbytečných odlesků.

Místnost tak ihned získá světlejší outfit. Pokud však máte lesklý povrch nábytku, volte osvětlení s nižší intenzitou. Pro naopak vyšší intenzitu světla je vhodný matný povrch nejen skříněk, ale i pracovní desky.

 

Pracovní osvětlení do kuchyně

Centrální osvětlení kuchyně nedokáže zajistit potřebné podmínky ke všem aktivitám, proto je třeba ho doplnit o další svítidla. Skvělým způsob předkládá úsporná LED zářivka nebo LED pásky rozmístěné dle vašeho uvážení. Při výběru barvy se zaměřte výhradně na studený bílý odstín, který vám pomůže udržet soustředěnost. Je to dáno tím, že LED osvětlení do kuchyně v bílém studeném odstínu nejvíce připomíná denní světlo.

 

Nezapomeňte na šuplíky

Buďte kreativní a posuňte svůj návrh o level výše. LED pásky jsou skvělou technologií pro osvětlení šuplíků. Dekorativní a zároveň praktický zdroj světla oceníte ve chvílích tajného nočního mlsání nebo při hledání příborů. LED pásky jsou navíc finančně nenákladné a přesto dokážou nasvítit všechny používané plochy v dostačující intenzitě.

Nenechte si ujít nákup za skvělé ceny na slevovém portálu Slevonákup a získejte výrazné slevy na vybrané zboží.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *