Byty Na Vackově: Developerský projekt, který uspokojí touhu po pěkném bydlení v Praze

V případě, že hledáte nové bydlení v hlavním městě Praha, díky němuž byste si mohli dopřát kvalitní zázemí pro celou rodinu, pak máte právě nyní možnost pořídit si byt v lokalitě Horního Žižkova.

 

Žižkov se mění před očima

Nové byty Praha nabízí v rámci projektu Byty Na Vackově. Vzniká v městské části Žižkov. Dříve byla tato oblast vnímána dosti negativně, a to především kvůli staré zástavbě, jež už nesplňovala moderní nároky na současné bydlení. Novostavby Praha, jimž dominuje právě zmíněný projekt, však spolu s celkovou revitalizací oblasti Horního Žižkova přispívají k tomu, že se lokalita stává velmi žádanou mezi zájemci o nové bydlení.

 

O projektu

Samotný projekt Byty Na Vackově se skládá z několika objektů. Celkem nabídne více než 300 bytů s dispozičním členěním 1+kk až 5+kk, takže jde o bydlení vhodné jak pro mladé lidí, kteří žijí sami, tak i pro rodiny s dětmi či seniory.

 

Okolí objektů je plné odpočinkových zón a parků

Hlavní předností je samotná oblast. V okolí projektu dochází k významné proměně, kdy vznikají nejen nové nemovitosti, ale klade se důraz i na to, aby bydlení bylo klidné a příjemné.

Výhodou je blízkost samotného centra Prahy, kam se městskou hromadnou dopravou či autem dostanete během několika málo minut. Zároveň to z nového bytu nebudete mít daleko do přírody a parků. V docházkové vzdálenosti se nachází kupříkladu park Židovské pece, kousek dál je pak Parukářka, což je oblíbené odpočinkové místo pro mnohé obyvatele Prahy. Samozřejmostí je občanská vybavenost, v okolí projektu najdete všechny běžné obchody, školy a úřady.

Projekt Byty Na Vackově – nové byty Praha staví Metrostav Development. Dokončení je plánované na rok 2020 v případě prvních tří objektů, další pak přibudou hned následující rok. Koupě je možná již nyní.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *