ASSO představuje úžasnou novinku – ClipTile

Společnost ASSO přináší na trh nejnovější trend v pokládce podlah, který nese jméno ClipTile. Jedná se o revoluční systém v technologii pokládky dlažby, při které je využita pouze dlažba sama. ClipTile je super volbou pro všechny, kdo uvažují o rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlí nad materiály a technologiemi, které použijí…

ClipTile můžete složit a znovu rozebrat
Jedná se o kvalitní italskou dlažbu Cres Porcellanato, která je ale novým způsobem kladená. Je vhodná pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a především snadno a bez těžké práce položit zcela novou podlahu. Bonusem dlažby je, že jí můžete znovu rozebrat a složit. Tato podlaha tak může putovat s vámi. Velmi vhodná je i pro podlahové vytápění.

dlažba

ClipTile se skládá jako puzzle
Technologie ClipTile je velmi podobná systému kladení plovoucí podlahy. Každá z keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe zapadají. Stačí tedy jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto položíte celou podlahu bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu. Nová dlažba je navíc ihned připravena k použití.

ClipTile je prvotřídní a naprosto bezpečná technologie
Dlažba je zhotovena z keramického střepu Gres Porcellanato, který je osazen technologií ClipTile a je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Ten je odolný vůči obrušování a sešlapávání. Je naprosto bezpečný a vhodný i pro alergiky. Dlažba je dostupná ve 3 úpravách povrchu: Naturale, Lappato a Levigato Lucido , více jak 10 barevných odstínech a ve 3 formátech : 50×50 45×45 31×31.

dlažba

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah ClipTile.

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *