Velká inovace v záchodovém odvětví

Jen málo kdo by řekl, že i takový záchod prošel celou řadou změn a technologických vylepšení. Toaleta už dávno není jen místem pro vykonání nejnutnější potřeby, ale vizitkou celé domácnosti. Pokud chcete mít moderní toaletu, obraťte se na topeni-koupelny.cz.
 
Toaleta podle mého gusta
závěsné wcPokud jste se nově zařizovali nebo rekonstruovali koupelnu, určitě došlo i na toaletu jako takovou. Málo místa či nevědomost vám v této oblasti dost možná zastřelo periférní vidění. Věřte, že oi zde se nachází řešení, jak udělat svůj záchod útulnější a po hygienické stránce dokonalejší.
Před několika lety vstoupila na trh značka Geberit, která předložila unikátní řešení, které se nazývá závěsné wc. Lidé byli zprvu skeptičtí a měli obavu o robustnosti konstrukce. Až první odvážlivci mohli světu říci, že jde o prvotřídní produkt, který sebou přináší hned několik výhod.
 
Závěsné wc je hitem
Závěsné wc ocení především pečlivé hospodyňky, které se při čištění snáze dostanou do rohů toalety. Odpadní roura je ve své podstatě ukryta ve zdivu za záchodovou mísou, takže ven jen kouká sedátko. Jde o ideální produkt do jakékoliv koupelny.
Nejen že navyšuje designové cítění, ale poskytuje i skvělý prostor pro údržbu toalety. Instalace je velmi jednoduchá a během dne máte vše připravené k obložení. Se zabudováním si poradí i klasický domácí kutil.

Pokud vás nabídka oslovila, navštivte internetové stránky topeni-koupelny.cz

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *